Odbierz rabat!Tylko teraz skorzystaj z promocji Rozwiązania Omnichannel 2w1!
Wypełnij formularz i otrzymaj:

  • Przy zakupie usługi SMS - wysyłkę E-mail
  • Przy zakupie Infolinii i/lub Rotacji Numeracją - nawet do 30% rabatu!

Sprawdź szczegóły w Regulaminie PromocjiA dodatkowo pobierz bezpłatnie nasz najnowszy e-book!

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Jeżeli udzielisz poniższe zgody [w celu otrzymania od nas informacji o usługach Tide Software] – otrzymasz na podany adres email nasz autorski ebook po potwierdzeniu udzielonych zgód. Każdą zgodę można wycofać w każdym czasie – bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed dniem cofnięcia zgody.

Przed wysłaniem formularza zapoznaj się z Regulaminem Promocji! Wysłanie formularza jest możliwe tylko, jeżeli znasz warunki Promocji opisane w Regulaminie i je akceptujesz.

Administratorem danych osobowych jest Tide Software Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, a przekazane dane będą przetwarzane w celu wysyłki ebooka oraz w celach marketingowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu Administratora – informowania o świadczonych usługach. Pełną treść klauzuli informacyjnej RODO przeczytaj tutaj. Znajdziesz w niej: dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych, cel przetwarzania Twoich danych, Twoje prawa, odbiorcę Twoich danych. Dane podajesz nam dobrowolnie i masz prawo między innymi do cofnięcia udzielonej zgody.

*
Pola obowiązkowe 


2020 vs 2021


Początek nowego roku to świetny czas na podsumowanie tego, który minął. Tym bardziej, że 2020 nie należał do zwykłych. Jesteśmy ciekawi, co się zmieniło, jak kształtowała się komunikacja na linii firma – klient, i jakie są trendy na 2021.


W e-book’u znajdziesz podsumowanie naszych wyników. To efekt korzystania z naszych usług w 2020 roku. Dowiesz się, jakie rozwiązania omnichannel cieszyły się największą popularnością i poznasz ich korzyści. Przedstawimy także najciekawsze według nas kierunki rozwoju komunikacji biznesowej, które będą mieć wpływ na jakość obsługi klienta w 2021 roku.

Czy wiesz, że:

  • 926 093 970 wiadomości SMS wysłali nasi klienci w całym 2020 roku?
  • 70 537 563 minut wydzwonili nasi klienci korzystając z rozwiązań głosowych Tide Software?
  • 75% Polaków korzysta ze smartfonów?*

Chcesz wiedzieć więcej? Skorzystaj z promocji, wypełnij formularz i odbierz darmowy e-book!


 Źródła:
*https://trybawaryjny.pl/polacy-smartfony-statystyki/

Regulamin promocji Rozwiązania Omnichannel 2w1