Odbierz rabat!Tylko teraz skorzystaj z promocji Rozwiązania Omnichannel 2w1!
Wypełnij formularz i otrzymaj:

 • Przy zakupie usługi SMS - wysyłkę E-mail
 • Przy zakupie Infolinii i/lub Rotacji Numeracją - nawet do 30% rabatu!

Sprawdź szczegóły w Regulaminie PromocjiA dodatkowo pobierz bezpłatnie nasz najnowszy e-book!

WYPEŁNIJ FORMULARZ
własnymi i prawidłowymi danymi


2020 vs 2021


Początek nowego roku to świetny czas na podsumowanie tego, który minął. Tym bardziej, że 2020 nie należał do zwykłych. Jesteśmy ciekawi, co się zmieniło, jak kształtowała się komunikacja na linii firma – klient, i jakie są trendy na 2021.W e-book’u znajdziesz podsumowanie naszych wyników. To efekt korzystania z naszych usług w 2020 roku. Dowiesz się, jakie rozwiązania omnichannel cieszyły się największą popularnością i poznasz ich korzyści. Przedstawimy także najciekawsze według nas kierunki rozwoju komunikacji biznesowej, które będą mieć wpływ na jakość obsługi klienta w 2021 roku.


Czy wiesz, że:

 • 926 093 970 wiadomości SMS wysłali nasi klienci w całym 2020 roku?
 • 70 537 563 minut wydzwonili nasi klienci korzystając z rozwiązań głosowych Tide Software?
 • 75% Polaków korzysta ze smartfonów?*

 • Chcesz wiedzieć więcej? Skorzystaj z promocji, wypełnij formularz i odbierz darmowy e-book!
  Źródła:
  *https://trybawaryjny.pl/polacy-smartfony-statystyki/

  Regulamin promocji Rozwiązania Omnichannel 2w1  PEŁNA KLAUZULA INFORMACYJNA

  Administrator Danych Osobowych: Tide Software Sp. z o.o., ul. Św. Rocha 5 lok. 202A, 15-879 Białystok, e-mail: info@tidesoftware.pl
  Inspektor Ochrony Danych: IOD@tidesoftware.pl

  Dane osobowe przetwarzane będą po wyrażeniu zgód na podstawie art. 6 ust 1 pkt a RODO - w celach, o których mowa w klauzuli zgody, a ponadto w celu realizacji promocji, w której bierzesz udział w tym ustalenia prawa do jej skorzystania, przyznania benefitów wynikających z promocji – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO, czyli realizacji warunków regulaminu promocji (swoistej umowy zawartej poprzez akceptację regulaminu).

  Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody w przypadku jej wyrażenia – w odniesieniu do celów marketingowo-sprzedażowych, których dotyczy zgoda, a w przypadku korzystania z Promocji – do czasu jej trwania.

  Masz prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych, a także odwołania zgody w każdym czasie.

  Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom naszej Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.