Michał Twardowski dyrektorem sprzedaży Tide Software
Michał Twardowski dyrektorem sprzedaży Tide Software
Tide Software wzmacnia zespół menedżerski. Do spółki dołączył Michał Twardowski, obejmując stanowisko dyrektora sprzedaży. Michał Twardowski to menedżer z osiemnastoletnim doświadczeniem w branży telekomunikacyjnej, który przez ostatnie lata zarządzał zespołami sprzedażowymi w T-Mobile Polska.
Telekomunikacyjne DNA i sprzedażowe doświadczenie
Michał Twardowski praktyczne doświadczenie w sprzedaży zdobywał jako doradca biznesowy, co stało się fundamentem jego późniejszej drogi jako lidera. Przez kilkanaście lat swojej kariery związany był z czołowymi podmiotami sektora telekomunikacyjnego jak: GTS, Virtual Telecom oraz T-Mobile Polska, gdzie budował relacje biznesowe z markami z największych gałęzi gospodarczych. W ostatnich latach, jako lider sprzedaży zarządzał zespołami i realizował ambitne cele biznesowe przekładające się na istotny wzrost przychodów. Przed dołączeniem do Tide Software pełnił stanowisko Sales Leader T-Business IT Services w T-Mobile Polska Business Solutions.
Nowy dyrektor sprzedaży Tide Software ma doświadczenie w obsłudze największych klientów korporacyjnych w Polsce. Współpracował z wiodącymi graczami rynkowymi, między innymi z sektora retail, budując relacje wśród wiodących marek takich jak: Lidl, Jeronimo Martins Polska, McDonald’s czy AmRest, a także z podmiotami z branży medycznej, takimi jak Medicover i Enel-Med. Równolegle rozwijał kompetencje na rynku integratorskim, co pozwoliło mu szeroko spojrzeć na potrzeby klientów w zakresie usług ICT oraz nowych technologii.
Tide Software to spółka, która coraz mocniej wyznacza tempo zmian w komunikacji mobilnej w Polsce. Lider RCS w Polsce i wiodący dostawca platformy CPaaS ma ambicje na coraz większy udział w rynku. Swoje doświadczenia z największymi organizacjami przenoszę na grunt Tide Software. Do firmy przyciągnęła mnie nie tylko technologia, ale też kultura organizacyjna i potencjał wzrostu, na który mogę mieć realny wpływ – mówi Michał Twardowski, dyrektor sprzedaży Tide Software.
Michał jest doskonały w swoim fachu. Wnosi do Tide Software kilkanaście lat doświadczenia w sprzedaży i zarządzaniu zespołami w sektorze telekomunikacyjnym. Doskonale rozumie specyfikę tej branży i potrzeby klientów biznesowych. Ma wyczucie sprzedażowe, wie jak rozwijać i motywować zespół oraz budować trwałe relacje z klientami. To właśnie połączenie twardych kompetencji sprzedażowych z umiejętnościami zarządczymi sprawiło, że zaproszenie Michała do Tide Software było dla nas naturalną decyzją. Wierzę, że wniesie ogromną wartość do naszego zespołu i pomoże nam skalować sprzedaż w kluczowych segmentach – od finansów, przez e-commerce, po windykację – mówi Urszula Katarzyna Kruczek, wiceprezes zarządu Tide Software.
Wzmocnienie działu sprzedaży wpisuje się w szerszą strategię Tide Software zakładającą skalowanie działalności w obszarach CPaaS, RCS for Business, contact center czy rozwiązań głosowych. Spółka jest liderem rynku RCS w Polsce pod względem wolumenu wysyłanych wiadomości i pokrycia rynku, a platforma TidePlatform umożliwia firmom korzystanie w jednym miejscu ze wszystkich kanałów komunikacji.