Strona główna
Firma
Aktualności
Promocja ograniczona czasowo! Spiesz się!
01 lutego 2021

Promocja ograniczona czasowo! Spiesz się!

W rok 2021 postanowiliśmy wejść mocnym krokiem. Krokiem, którego w historii Tide Software jeszcze nie było. Właśnie dlatego, przy okazji publikacji najnowszego e-booka, postanowiliśmy zorganizować promocję. Nie jest to jednak zwykła promocja! Obejmuje ona aż 4 produkty, które naszym zdaniem – i z naszego doświadczenia – sprzyjają efektywności kampanii:

  1. Sprzedażowych,
  2. Marketingowych,
  3. Windykacyjnych,
  4. Informacyjnych!

Dlatego po intensywnej burzy mózgów zdecydowaliśmy, że każdy, kto skorzysta z naszej usługi SMS, będzie mógł zrealizować mailing do takiej samej ilości adresów e-mail za darmo. Możesz go wysłać do własnej bazy kontaktów! Dobra, mamy już dwa produkty. Jakiego asa mamy jeszcze w rękawie? Sprawdzoną infolinię oraz skuteczną rotację numeracją GSM i stacjonarną. Uwaga, uwaga! Na te produkty możesz dostać do 30% rabatu od regularnej ceny. Czy wiesz, że wprowadzenie rotacji może podnieść dodzwanialność nawet o ponad 20%!? Wykorzystaj specjalne ceny i przekonaj się sam.

Ale to nie wszystko. W pakiecie dostaniesz również e-book’a „Co to było, co to będzie?”. Tę publikację podzieliliśmy na dwie części.
Pierwsza jest poświęcona wynikom, jakie udało się osiągnąć naszym klientom, korzystając z rozwiązań Tide Software. A są to wyniki milionowe! Dowiecie się, że w 2020 roku wysłaliśmy aż 926 093 970 SMS, 57 907 907 e-maili, a nasi klienci wykorzystali aż 7 782 numerów w rotacji numeracją. Wniosek jest jeden – korzystając z promocji, nie tylko gwarantujesz sobie oszczędności. Zyskujesz również sprawdzone narzędzia do biznesowej komunikacji omnichannel. Nie czekaj dłużej – sprawdź to!

Druga część e-book’a jest poświęcona trendom oraz inspiracjom. Znajdziesz w niej praktyczne porady oraz informacje, jak poszczególne kanały komunikacji sprawdzają się w codziennym zastosowaniu. Co warto wziąć pod uwagę przy doborze rozwiązania uwzględniając, np. wiek grupy docelowej? Dowiesz się również, jakie są nasze typy, jeśli chodzi o środki przekazu w 2021 roku.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami promocji oraz naszym e-bookiem – zrobiliśmy to dla Ciebie.

PS. Promocja ograniczona czasowo! Spiesz się!