Strona główna
Firma
Aktualności
Świąteczny Mikołaj dla dzieci
22 grudnia 2020

Świąteczny Mikołaj dla dzieci

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, który skłania nas do świętowania oraz refleksji.

Rok 2020 nie należał do najłatwiejszych. Pandemia odkryła różne słabości wokół nas. Uświadomiła nam, by jeszcze bardziej doceniać to, co mamy. Jako firma Tide Software zdajemy sobie sprawę, że każdy gest się liczy i dlatego było oczywiste, że również w tym roku z okazji Świąt Bożego Narodzenia pomożemy bardziej potrzebującym!

Spis treści

Wdzięczność dla klientów…

Bardzo cieszymy się z każdej współpracy z naszymi klientami. Staramy się budować partnerskie relacje, pomagać w rozwijaniu biznesów, ulepszać nasze rozwiązania, dopasowywać się do potrzeb rynku. Doceniamy lojalność naszych klientów. Bez nich nie było nas. Za to Wam dziękujemy i mamy nadzieję, że wiecie o tym nasi Drodzy Klienci i Partnerzy Biznesowi! Przez lata pokazywaliśmy Wam naszą wdzięczność również w postaci świątecznych upominków, w których przygotowanie wkładaliśmy serce i dużo radości. Jednak tak jak w zeszłym roku, tak i w tym, zdecydowaliśmy, by to zaangażowanie przekazać osobom, które potrzebują go bardziej. Mamy nadzieję, że cieszycie się z takiej formy wdzięczności tak samo, jak my!

… przelana w uśmiech dzieci!

Zdecydowaliśmy się pomóc 4 ubogim rodzinom z okolic Piaseczna. Podarowaliśmy im sprzęt komputerowy, dzięki któremu dzieci będą mogły kontynuować naukę zdalną. Przebranie się za Mikołaja i wręczanie tych wyjątkowych prezentów dla 16 dzieci wywołało w nas ogromne wzruszenie i radość. To dla nas ogromne szczęście że choć trochę możemy pomóc w ich trudnej sytuacji i zaspokoić jedną z podstawowych potrzeb, jaką jest dostęp do edukacji. Rozradowanie i nieśmiałe uśmiechy dzieci oraz wdzięczność rodziców wypełniły nasze serca po brzegi!