Strona główna
Firma
Aktualności
Raport Tide Software #Dodzwanialność
15 maja 2019

Raport Tide Software #Dodzwanialność

W kwietniu wypuściliśmy na rynek pierwszy raport Tide Software, który zawiera najświeższe dane, w tym z pierwszego kwartału 2019. Można w nim zaleźć wnioski z analizy ponad 800 milionów połączeń telefonicznych z ostatniego 1,5 roku. Raport przedstawia statystyki dotyczące dodzwanialności w branżach: pożyczki, windykacja, windykacja bankowa i call center. Znajdziesz w nim również garść cennych porad, jak zwiększyć skuteczność wykonywanych połączeń.

Spis treści

Więcej o raporcie

Z raportu dowiesz się między innymi, dlaczego masz szansę dodzwonić się jedynie do połowy numerów w swojej bazie? Kiedy i o której dzwonić, żeby się dodzwonić? No i w końcu, dlaczego pomiędzy różnymi sektorami branży finansowej, ale również wewnątrz nich, możemy zauważyć znaczące równice w skuteczności dodzwanialności. Poznasz też kilka sposobów na zwiększenie efektywności wykonywanych połączeń.

Pełny raport możesz pobrać tutaj:

RAPORT KWIECIEŃ 2019 #DODZWANIALNOŚĆ w branży finansowej

Wybrane dane dotyczące dodzwanialności

Z analizy raportu wynika, że dla dodzwanialności dzień tygodnia nie ma większego znaczenia. Skuteczność wykonywanych połączeń telefonicznych zarówno na numery stacjonarne, jak i GSM waha się w granicach 35% – 37% od poniedziałku do soboty. A co z godziną połączenia? Blisko 40% skuteczność odebranych połączeń jest zauważalna już od godziny 8:00 rano i utrzymuje się aż do 16:00.

Warto też przyjrzeć się swojej bazie kontaktów. Jak pokazuje raport aż 11% kontaktów w bazie firm windykacyjnych to numery nieaktywne. To znaczy, że karta SIM danego numeru jest już nieaktywna. Tide Software dysponuje narzędziami, które pomogą ustalić, czy dany numer jest aktywny: usługa Tide HLR i Skip Tracing.

Chcesz dowiedzieć się więcej o #dodzwanialności w branży finansowej? Pobierz raport TUTAJ.