Strona główna
Firma
Aktualności
Jubileuszowa edycja FBC w Łodzi
29 listopada 2018

Jubileuszowa edycja FBC w Łodzi

Przedstawiciele branży fashion już po raz 10 spotkali się na Fashion Business Congress w Łodzi. Tegorocznej edycji przyświecało hasło „Skuteczny e-commerce w modzie”, dlatego chętnie wzięliśmy udział w wydarzeniu. Mogliśmy zaprezentować osobom z branży sprzedaży online nowoczesne rozwiązania, które usprawniają komunikację z klientami. Kongres odbył się 25 października w stylowych wnętrzach Fabryki Grohmana w Łodzi.

Spis treści

Skuteczna sprzedaż online

W dzisiejszych czasach sama obecność w Internecie to za mało. Kluczem do sukcesu jest umiejętność skutecznej sprzedaży online i wyróżnienia się na tle konkurencji. W ramach tegorocznej edycji Fashion Business Congress uczestnicy poznali m.in. sposoby optymalizacji procesu sprzedaży internetowej, 10 zasad skutecznej komunikacji SMS z klientami, najnowsze trendy w e-mailingowych kampaniach oraz przykłady ewolucji oprogramowania sklepowego wiodących marek modowych.

Słodka komunikacja omnichannel

Tide Software doskonale wie, jak połączyć przyjemne z pożytecznym. Na kongresie udowodniliśmy uczestnikom, że potrafimy osłodzić komunikację omnichannel. Goście odwiedzający nasze stoisko mogli nie tylko dowiedzieć się, jak wykorzystać wielokanałową komunikację w e-commerce, ale również nacieszyć oko i podniebienie kolorowymi babeczkami.