KONCEPCJA FIRMY

Strategia Tide Software oparta jest na doświadczeniach, organizacji i sposobie myślenia zgodnych z „drogą Toyoty”.

KONCEPCJA „SZCZUPŁEGO PRZEDSIĘBIORSTWA”

Stawiamy na innowacyjność oraz na ludzi, co daje nam określony rezultat biznesowy. Całą organizację podporządkowujemy stworzeniu „zespołu marzeń” współpracującego między sobą, będącego i czującego się głównym właścicielem firmy.

STRATEGIA FIRMY

Nasza misja reprezentuje koncepcję „szczupłego przedsiębiorstwa” Toyoty. Nasze motto pokazuje jakie wartości najbardziej cenimy, co jest dla nas najważniejsze i stanowi o osiągnięciu sukcesu.

Strategia firmy wg Drogi Toyoty

STRATEGIA PRODUKTU

W strategii firmy zawarliśmy pomysł na metodologię produkcji „Drogą Toyoty”. Opisaliśmy tam syntetycznie wieloletnie plany związane z rozwojem produktu.
Fazy opracowania rozwiązań informatycznych w Tide Software


LUDZIE

Nasza strategia ma umożliwić stały rozwój pracowników, ciągłe uzupełnianie i poszerzanie „danych”. Ponadto ma zapewnić najlepsze „serwery”, wysokiej jakości „administrację” i częsty „tuning”.

BALANCED SCORECARD

Badanie przełożenia innowacyjnej strategii TideSoftware.pl na konkretne działania firmy oraz monitorowanie postępu w ich realizacji tradycyjną metodą, wyłącznie przez pryzmat wyników finansowych nie odzwierciedlałoby w pełni sytuacji naszego przedsiębiorstwa.


KONCEPCJA CSR

Tide Software stara się być firmą odpowiedzialną społecznie i wrażliwą na pomoc innym. Od lat chętnie angażuje się zarówno w akcje charytatywne, jak również wspiera młode pokolenie sportowców.

FIRMA

Jesteśmy wiodącym dostawcą kompleksowych usług telekomunikacyjnych, działającym na rynku od 10 lat. Z naszych usług korzysta 3 z 5 największych banków oraz 6 z 10 największych firm windykacyjnych w Polsce, największe sieci handlowe z branży fashion.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Zapoznaj się z najnowyszymi OFERTAMI PRACY