Strona główna
Firma
Aktualności
Tłumy studentów przy stoisku Tide Software
27 października 2022

Tłumy studentów przy stoisku Tide Software

Już kolejny rok z rzędu zaprezentowaliśmy się na Targach Pracy Politechniki Białostockiej, by móc przedstawić naszą firmę lokalnym studentom i absolwentom szukającym zatrudnienia. Wydarzenie zorganizowane w tym roku 19. października przez Biuro Karier i Współpracy z Absolwentami Politechniki Białostockiej, jak zwykle cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem.

Spis treści

Dobry start w karierę

Targi Pracy niewątpliwie były swego rodzaju impulsem do działania dla młodych mieszkańców Białegostoku. Tegoroczni i przyszli absolwenci mieli okazję, by zastanowić się nad rozwojem swojej kariery, zasięgnąć porad i cennych informacji od blisko 70 pracodawców zgormadzonych w jednym miejscu na wyciągnięcie dłoni. To doskonała szansa, by poznać potencjalnych pracodawców w mniej formalnych okolicznościach, jak również porozmawiać z osobami, które już stanowią zespół danej firmy. Cieszymy się, że uczestnicy targów tak licznie odwiedzili nasze stoisko, by móc poznać nas bliżej.

Pracodawca pierwszego wyboru

W Tide Software od zawsze relacje wewnętrzne pracowników oraz dobra atmosfera pracy, były i są traktowane priorytetowo. Firma to przede wszystkim ludzie. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by nasz team był zgrany, dobrze się dogadywał i pracował w komfortowych warunkach. Ale nie samą pracą człowiek żyje, więc często wyjeżdżamy też integrować się na „neutralnym” gruncie, co również wpływa pozytywnie na nasze relacje 😉

Dbamy o Twój rozwój zawodowy

Zrelaksowani i wypoczęci wracamy z nową energią do działania, jak również chęcią do rozwoju. Tide Software jest firmą, która może pochwalić się stabilną finansowo pozycją na rynku, dzięki czemu możemy zaoferować naszym pracownikom środowisko motywujące ich do nieustannego rozwoju. Nasz zespół korzysta z licznych szkoleń zarówno w Polsce, jak i zagranicą, by móc stale rozwijać swoje kompetencje i zdobywać cenną wiedzę ekspercką.

Chcesz być częścią naszego zespołu? Zobacz jakie rekrutacje obecnie prowadzimy!