Strona główna
Firma
Aktualności
Spotkanie podsumowujące rok 2023
18 grudnia 2023

Spotkanie podsumowujące rok 2023

Drodzy Klienci, Partnerzy, Pracownicy i Przyjaciele Tide Software,

mamy przyjemność podzielić się z Wami chwilami, jakie przeżyliśmy podczas naszego świątecznego spotkania w grudniu. Wydarzenie odbyło się w urokliwym miejscu Nie Teatr, gdzie nasz zespół miał okazję świętować, zacieśniać wewnętrzne relacje i oddać się refleksji nad mijającym rokiem.

Spotkanie w Nie Teatr to była dla nas więcej niż tylko okazja do świętowania. To moment, w którym podziękowaliśmy każdemu członkowi naszej firmy za ich nieoceniony wkład i zaangażowanie w rozwój Tide Software.

Nasza firma, pomimo tego, że działa w dwóch biurach oddalonych od siebie o ponad 200 km, potrafiła zbudować silną wspólnotę. Wspólna celebracja pozwoliła nam zacieśnić więzi, które są fundamentem naszej silnej kultury biznesowej. To właśnie te chwile śmiechu, dzielenia się sukcesami i planami na przyszłość budują nas jako zespół.

Rozmowy, wspomnienia i snucie planów na przyszłość pozwoliły nam stworzyć niepowtarzalną atmosferę tego spotkania. Poznaliśmy się nawzajem nie tylko jako współpracownicy, ale także jako ludzie o wspólnych wartościach i celach. Jesteśmy przekonani, że budowanie takich relacji to klucz do sukcesu i harmonii w miejscu pracy.

Nie można było zapomnieć o wyjątkowym występie zespołu W DOBRYM TONIE i saksofonisty George Sarokin, którzy dodali magii temu niezapomnianemu wieczorowi.

Patrzymy z pozytywną energią w przyszłość. Nasz zespół jest gotowy na nadchodzące wyzwania!  Niech rok 2024 będzie pełen entuzjazmu, sukcesów i niezapomnianych chwil, jak te, które wspólnie przeżyliśmy na naszym spotkaniu 🎄🥂

Zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej z tego wydarzenia.