Bezpieczne rozwiązania call center

Z roku na rok, prawdopodobieństwo cyberataku jest większe. Według indeksu ryzyka cybernetycznego Trend Micro prawie co 4 globalna firma w 2020 roku padła ofiarą co najmniej 7 ataków na ich sieci czy systemy.* Zwiększona działalność przestępców jest wynikiem dynamicznego rozwoju technologii.

Efektywność call center i wyzwania supervisora

Większość osób, które są związane z branżą call center dobrze wiedzą, czym zajmuje się call center supervisor. Jaką pełni funkcję?

Wyzwania call center managera

Działania, które są prowadzone za pośrednictwem call center, bardzo często budują pierwsze wrażenie wśród klientów. Nawiązane rozmowy są początkiem podróży w kontakcie z nimi i stanowią swego rodzaju wizytówkę marki w ich oczach. Budowanie mocnego wizerunku to długotrwały proces, na który składa się między innymi efektywna realizacja kampanii w call center.

Skuteczne kanały komunikacji w call center

Obsługa klienta obejmuje wiele interakcji. W grę wchodzi zarówno komunikacja w świecie rzeczywistym, jak i on-line. Szczególnie teraz, gdy popularność zakupów w sieci mocno wzrosła. Kontakt nawiązywany pomiędzy obecnym lub potencjalnym klientem a Twoją firmą, niezależnie od formy, powinien być na jak najwyższym poziomie i możliwie zbliżony do „realnej” rozmowy.

Efektywna obsługa klienta – jak ją zorganizować?

Niejednokrotnie pisaliśmy, że technologia pomaga w organizacji pracy, w tym także call center. Integralną częścią aplikacji call center jest panel agenta, który ma za zadanie ułatwić agentowi pracę.

Dialer predyktywny w pracy agenta call center

Planowanie pracy agentów należy do skomplikowanych zadań supervisora call center. Musi on podejmować decyzje, na które składa się wiele czynników. Począwszy od zatrudnienia pracowników, ich przeszkolenia oraz motywowania do wykonywania codziennych obowiązków. Następny etap to zaplanowanie ich czasu pracy, niejednokrotnie przy jednoczesnym wdrażaniu odpowiednich systemów oraz strategii firmy.