Telemedycyna - przyszłość wizyt lekarskich


Wraz z odchodzącym latem zbliża się najbardziej intensywny czas w branży medycznej. Liczba lekarzy z roku na rok w Polsce jest coraz mniejsza*, przez co placówki medyczne mają nie lada wyzwanie ze skompletowaniem pełnego zespołu medycznego.

Pokoje telekonferencyjne - bestseller pracy zdalnej w 2020 roku.


Ponad 80 000 minut rozmów, blisko 3 150 połączeń, 2 171 użytkowników, 365 pokoi telekonferencyjnych – i to wszystko w ciągu zaledwie 3 miesięcy działania naszej usługi Telespotkań!

3 sposoby na bezpieczeństwo danych w biznesie


Wiesz, że ponad połowa firm chociaż raz padła ofiarą co najmniej jednego cyberataku? Co więcej, 73% z nich zakończyło się sukcesem hakerów*. Dbanie o bezpieczeństwo danych firmy i jej klientów na dobre wpisało się w naszą codzienność biznesową. Poznaj 3 sposoby, które zwiększą bezpieczeństwo danych Twoich i klientów w sieci.

Poznaj 3 funkcjonalności, które zwiększą efektywność Call Center


Zauważyliśmy, że wielu klientów korzystających z naszej aplikacji Tide CC pyta o dodatkowe narzędzia, które mogą podnieść efektywność pracy konsultantów. Wiemy, że call center często działa w systemie success fee, dlatego przygotowaliśmy dla Was kilka pomysłów, jak podnieść efektywność pracy agentów i osiągnąć nadrzędny cel - maksymalnie zwiększyć skuteczność połączeń.

4 rzeczy, których możesz nauczyć się od swoich klientów


Znasz powiedzenie „dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane”? Często znajduje ono przełożenie na relacje marka – klient. Firma może być tak skupiona na zapewnieniu najwyższej jakości usług lub produktów, że nie dostrzega prawdziwych potrzeb swoich klientów. Zebraliśmy dla Ciebie 4 rzeczy, które są ważne dla klientów – korzystaj!

4 narzędzia, które pomogą Twojej firmie nie tylko podczas pracy zdalnej


Wiemy, że każdy biznes jest inny i ma różne potrzeby. Dlatego nie mówimy, że mamy złoty środek, który sprawdzi się u każdego. Pokazujemy, co zdało egzamin w Tide Software i pomogło nam odnaleźć się w nowym trybie pracy na home office, jak również nadal efektywnie kontynuować taki system pracy, zdobywając kolejnych klientów. Wszystkie zaprezentowane narzędzia przetestowaliśmy w naszym biznesie i nadal z nich korzystamy. Skoro pomogły nam, jest szansa, że sprawdzą się też i u Ciebie.