Jednostka do zadań specjalnych w firmie technologicznej

Każda firma potrzebuje kilku elementów, które zapewnią jej funkcjonowanie. Powinna mieć cel, wizję rozwoju, znaleźć swoją przestrzeń na rynku. Ktoś musi sprzedawać, ktoś musi reklamować, ktoś musi tworzyć, pilnować, decydować.

Infrastruktura IT w firmie technologicznej

Technologia, Agile, SaaS, serwery, urządzenia sieciowe, ciągłość pracy, skalowalność, niekończąca się optymalizacja - to tylko mały urywek tego, jak wygląda praca zespołu IT w Tide Software. 

Jak powstają rozwiązania w firmie technologicznej?

W kontekście rozwiązań technologicznych mówi się przede wszystkim o ich innowacyjności, a już rzadziej jak powstawały. A przecież za każdym produktem czy usługą stoi człowiek i to nie jeden.

Wsparcie 24/7 w firmie technologicznej

Ludzie od zadań specjalnych? Na pewno w każdej firmie są tacy, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. W Tide Software jest to cały zespół! Codzienne wyzwania, nowe zadania, niespotykane zapytania, ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań.

Ludzkie oblicze firmy technologicznej

Mówi się, że firma to ludzie. A jacy ludzie tworzą Tide Software? Kto stoi za tym blogiem, który właśnie odwiedzasz? Kto stoi za produktami, z których korzystasz w pracy lub za rozwiązaniami komunikacyjnymi, z którymi masz styczność w codziennym życiu?

Bezpieczne rozwiązania call center

Z roku na rok, prawdopodobieństwo cyberataku jest większe. Według indeksu ryzyka cybernetycznego Trend Micro prawie co 4 globalna firma w 2020 roku padła ofiarą co najmniej 7 ataków na ich sieci czy systemy.* Zwiększona działalność przestępców jest wynikiem dynamicznego rozwoju technologii.