• 1

Nasza drużyna w składzie Paweł Hankiewicz / Jarosław Hryniuk dostarczyła nam wielu emocji w tym sezonie. Przejazdy Clio w klasie HR zapewniły załodze tytuł Mistrza Polski, z którego jesteśmy niesamowicie dumni.

Na Rajdzie Dolnośląskim mieliśmy okazje podziwiać drużynę w nowym aucie Peugeotcie 208 – najnowszym aucie w kategorii R2 z włoskiej firmy Delta Rally.

Oto relacja Pawła Hankiewicza z ostatniego rajdu. "Czwartkowe dwa miejskie odcinki rozgrywane w Kłodzku poszły nam znakomicie, w drugim przejeździe dodatkowo z pomocą aury zanotowaliśmy 3 czas w klasyfikacji generalnej co było zdumiewającym i przemiłym początkiem. W piątek już na prawdziwych, niezwykle trudnych odcinkach było dużo trudniej. Po trzecim odcinku specjalnym zajmowaliśmy 2 - Można powiedzieć, że kto nie ryzykuje ten nie wygrywa, ale czasami ten kto ryzykuje dużo traci. Bardzo mocno  miejsce w klasie za fenomenalnie jadącymi kolegami, dlatego na kolejnym oesie zaplanowaliśmy mocny atak.przeszacowałem pogodę ,możliwości własne i samochodu i zdecydowanie za późno zacząłem hamować do zakrętu po bardzo długim spadaniu do miejscowości Sienna. Z wielką prędkością, bardzo spektakularnie wbiliśmy się w skarpę i nie mogliśmy kontynuować jazdy do mety która była niecałe 3km dalej. Tak straciliśmy punkty pierwszego dnia i pożegnaliśmy się ze zwycięstwem w rajdzie. Dużym szczęściem okazało się, że auto łatwo i szybko można odbudować więc start drugiego dnia nie był problemem. W łatwiejszych warunkach, przy pięknej pogodzie w sobotę jechaliśmy już bez żadnych kłopotów. Wyłączyliśmy tryb „rekord albo śmierć” i skończyliśmy dzień na drugim miejscu w klasie 6".

Naszej drużynie dziękujemy za wspaniałą zabawę i rywalizację w tym roku. Z zapartym tchem podziwialiśmy Wasze umiejętności i zaangażowanie. Nie możemy doczekać się sezonu 2014, na pewno czymś nas zaskoczycie!

 • Koncepcja firmy

  Strategia Tide Software oparta jest na doświadczeniach, organizacji i sposobie myślenia zgodnych z „drogą Toyoty”. Read More
 • Otoczenie biznesowe

  Nasza wieloletnia obecność na rynku pozwoliła nam na wypracowanie przyjaznych relacji z wieloma firmami. Read More
 • Oferty pracy

  Zdobyliśmy tytuł Solidnego Pracodawcy Roku 2015. Wejdź na stronę i zapoznaj się z ofertami pracy w naszej firmie. Read More
 • Aktualności prasowe

  Bierzemy udział w konferencjach, sponsorujemy zespół rajdowy, udostępniamy nowe usługi. Read More
 • O nas

  Stawiamy na innowacyjność oraz na ludzi, co daje nam określony rezultat biznesowy. Read More
 • Kontakt

  T: (22) 29 27 900 E: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Read More
 • 1