• WhatsApp Business API


  Nowe rozwiązanie do komunikacji mobilnej dla firm w naszej ofercie

  Dowiedz się więcej
 • 1

8 lutego we Wrocławiu odbędzie się III edycja Finałowej Gali Loan Magazine Awards 2017. Tide Software wesprze to wydarzenie branży pożyczkowej jako partner.

Odpowiedzialni

Organizatorem wydarzenia jest propagator idei odpowiedzialnego pożyczania i twórca kodeksu etycznego dla pożyczkodawców, serwis Loan Magazine. Celem Gali jest wyłonienie najlepszych produktów i usług w 2017 roku oferowanych na rynku pożyczek pozabankowych i Fintech oraz osób przyczyniających się do zwiększenia transparentności branży.

Usługi dla firm pożyczkowych

Tide Software czynnie bierze udział w wydarzeniach branży pożyczkowej, a nawet sam je organizuje

Zobacz: Warsztat RODO dla firm pożyczkowych

Usługi Tide Software wspierają branżę pożyczkową i szeroko pojęty Fintech w procesie pozyskania leadów, sprzedaży, działaniach marketingowych, badaniu satysfakcji klienta, obsłudze i windykacji. Gala będzie doskonałą okazją do spotkania się z użytkownikami usług.

Najlepsi z branży

Podczas Gali kapituła plebiscytu oraz firmy pożyczkowe wyłonią najlepszych z branży. Kategorie plebiscytu to m.in. marka roku, społecznie odpowiedzialni, kobieta roku. Pierwszych nominowanych poznaliśmy już końcem września 2017 roku.

Nowością będzie wybór w 2 kategoriach zwycięzców spośród wszystkich uczestników Gali.

Aukcja charytatywna

Kolejny raz odbędzie się licytacja, z której cały dochód zostanie przeznaczony na podopiecznego fundacji naratunek.org

Networking

Gala będzie okazją nie tylko do wspólnej zabawy, wymiany spostrzeżeń, ale i nawiązania kontaktów umożliwiających podejmowanie nowych inicjatyw czy form współpracy dla całego rynku pożyczek pozabankowcych w Polsce.

 • Koncepcja firmy

  Strategia Tide Software oparta jest na doświadczeniach, organizacji i sposobie myślenia zgodnych z „drogą Toyoty”. Read More
 • Otoczenie biznesowe

  Nasza wieloletnia obecność na rynku pozwoliła nam na wypracowanie przyjaznych relacji z wieloma firmami. Read More
 • Oferty pracy

  Zdobyliśmy tytuł Solidnego Pracodawcy Roku 2015. Wejdź na stronę i zapoznaj się z ofertami pracy w naszej firmie. Read More
 • Aktualności prasowe

  Bierzemy udział w konferencjach, sponsorujemy zespół rajdowy, udostępniamy nowe usługi. Read More
 • O nas

  Stawiamy na innowacyjność oraz na ludzi, co daje nam określony rezultat biznesowy. Read More
 • Kontakt

  T: (22) 29 27 900 E: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Read More
 • 1