• WhatsApp Business API


  Nowe rozwiązanie do komunikacji mobilnej dla firm w naszej ofercie

  Dowiedz się więcej
 • 1

2 lutego w hali sportowej w Mysiadle odbyły rozgrywki piłkarskie chłopców w ramach X Memoriału im. Marcina Rowińskiego. Tide Software wsparł organizację turnieju, w ramach realizacji przyjętej polityki odpowiedzialności społecznej poprzez CSR.

Emocje sportowe

Memoriał im. Marcina Rowińskiego organizowany jest co roku. Biorący w nim udział wychowankowie szkółek piłkarskich, walczą o puchar przechodni. W tym roku w turnieju wzięło udział 12 zespołów, grających w składzie 5 zawodników i bramkarz w spotkaniach 15 minutowych.

Szkółki piłkarskie biorące udział w zawodach, walczą o puchar przechodni.

Zwycięzcą została drużyna Pogoni Siedlce, drugie miejsce zajęła Przyszłość Włochy, a na najniższym stopniu podium zameldował się zespół gospodarzy memoriału – UKS Iwiczna II.

Zwycięzcą Memoriału im. Marcina Rowińskiego została drużyna Pogoń Siedlce

Znani goście

Nie można było odmówić młodym adeptom zacięcia do gry, jak i entuzjazmu kibicom. Najmłodszych dopingowała jak zwykle rodzina Marcina Rowińskiego oraz wicepremier Janusz Piechociński, były bramkarz reprezentacji polski – Grzegorz Szamotulski, Bożenna Korlak - Przewodnicząca Rady Gminy Lesznowola, radni gminy Lesznowola - Mirosław Wilusz i Marcin Kania i inni.

Znani goście kibicujący drużynom

Odpowiedzialny biznes i sport

“Sponsorujemy zespół rajdowy Pawła Hankiewicza, który zdobył z nami tytuł Mistrza Polski w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski 2013 w klasie HR.” - przyznaje wiceprezes Tide Software, Janusz Pytlak. “Chcąc wnieść coś dla lokalnej społeczności, utrzymując przy tym nadal ducha sportu, firma Tide Software wsparła rzeczowo i pomogła w organizacji X memoriału im. Marcina Rowińskiego. Prowadzenie odpowiedzialnego biznesu zapisane jest w strategii naszej firmy. Od dziś dodatkowym jej filarem jest marketing zaangażowany społecznie.”

 • Koncepcja firmy

  Strategia Tide Software oparta jest na doświadczeniach, organizacji i sposobie myślenia zgodnych z „drogą Toyoty”. Read More
 • Otoczenie biznesowe

  Nasza wieloletnia obecność na rynku pozwoliła nam na wypracowanie przyjaznych relacji z wieloma firmami. Read More
 • Oferty pracy

  Zdobyliśmy tytuł Solidnego Pracodawcy Roku 2015. Wejdź na stronę i zapoznaj się z ofertami pracy w naszej firmie. Read More
 • Aktualności prasowe

  Bierzemy udział w konferencjach, sponsorujemy zespół rajdowy, udostępniamy nowe usługi. Read More
 • O nas

  Stawiamy na innowacyjność oraz na ludzi, co daje nam określony rezultat biznesowy. Read More
 • Kontakt

  T: (22) 29 27 900 E: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Read More
 • 1