• Komunikacja biznesowa - home office


  Poznaj usługi dla firm dedykowane pracy zdalnej

  Zobacz nowości Tide
 • 1

Tide Software członkiem KIKE

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma dołączyła do członków Krajowej Izby Komunikacji Enthernetowej. Bycie częścią KIKE to dla nas szansa na jeszcze większy rozwój i budowanie konkurencyjnej oferty na rynku nowoczesnych usług telekomunikacyjnych.

Tide Software na Home Office

Aktualne warunki pracy zdalnej zmieniły rzeczywistość biznesową. Wiele firm nagle stanęło przed wyzwaniem przebudowy swoich działań i usług, a nawet funkcjonowania firmy. Nas też zmiany w kraju skłoniły do stworzenia nowych narzędzi. Dlaczego? Powód jest prosty, ponieważ sami ich potrzebowaliśmy. Musieliśmy usprawnić zarządzanie zespołem i obsługą naszych klientów w trybie home office.

Tide Software partnerem BDA

Z wielką przyjemnością zdecydowaliśmy się zaangażować i wesprzeć Business Development Academy podczas organizacji konferencji WINDYKACJA 4.0 Zarządzanie wierzytelnościami. Wydarzenie już 29-30 stycznia w Hotelu Airport Okęcie w Warszawie. Dla naszych klientów i partnerów biznesowych mamy zniżki 20% na pierwsze wejście i 35% na kolejne. Zapraszamy serdecznie!

Świąteczne prezenty dla dzieci

Święta Bożego Narodzenia i końcówka roku to radosny czas świętowania, ale również podsumowań i refleksji. Postanowiliśmy w tym roku wykorzystać, naszą energię i zaangażowanie, by wesprzeć tych, którzy tego najbardziej potrzebują. Pomogliśmy 4 lokalnym Domom Dzieci w Pęcherach, przekazując im sprzęt komputerowy wraz z akcesoriami.

Tide Software walczy z SMS phishingiem

Cyberprzestępczość z wykorzystaniem phishingu, to coraz bardziej popularna forma wyłudzania pieniędzy od konsumentów. Oszustwa te bazują na nieświadomym przekazaniu danych osobowych, dostępów do kont bankowych lub kart płatniczych za pośrednictwem linków umieszczonych w wiadomościach e-mail lub SMS. Oszuści podszywają się nie tylko pod firmy prywatne (np. kurierskie, banki portale aukcyjne, telekomy), ale również instytucje państwowe: ZUS czy Urzędy Skarbowe. Z raportu przygotowanego przez PhishLabs wynika, że tylko w ciągu ostatniego roku skala phishingu wzrosła aż o 40%. Co ciekawe ponad 80% tego rodzaju cyberprzestępczości była wymierzona w firmy świadczące usługi: finansowe, email, w chmurze, płatnicze i SaaS*.

MKS Piaseczno kolejny sezon z Tide Software

Podpisaliśmy umowę sponsorującą MKS Piaseczno przez kolejny sezon. Po sukcesach chłopców z rocznika 2006 w ostatnim sezonie, zdecydowaliśmy się kontynuować wsparcie drużyny przez kolejne miesiące. W ramach współpracy firma Tide Software ufundowała komplety nowych strojów oraz przekazała wsparcie finansowe na dalszy rozwój drużyny. Trzymamy mocno kciuki za sukces zespołu i walkę o Ekstraligę.

 • Koncepcja firmy

  Strategia Tide Software oparta jest na doświadczeniach, organizacji i sposobie myślenia zgodnych z „drogą Toyoty”. Read More
 • Partnerzy

  Nasza wieloletnia obecność na rynku pozwoliła nam na wypracowanie przyjaznych relacji z wieloma firmami. Read More
 • Oferty pracy

  Zdobyliśmy tytuł Solidnego Pracodawcy Roku 2015. Wejdź na stronę i zapoznaj się z ofertami pracy w naszej firmie. Read More
 • Aktualności prasowe

  Bierzemy udział w konferencjach, sponsorujemy zespół rajdowy, udostępniamy nowe usługi. Read More
 • O nas

  Stawiamy na innowacyjność oraz na ludzi, co daje nam określony rezultat biznesowy. Read More
 • Kontakt

  T: (22) 29 27 900 E: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Read More
 • 1