• WhatsApp Business API


  Nowe rozwiązanie do komunikacji mobilnej dla firm w naszej ofercie

  Dowiedz się więcej
 • 1

Tide Software wprowadza na rynek Automatycznego Asystenta Obsługi Klienta

Tide Software, jako jedna z pierwszych firm w Polsce wprowadza na rynek rozwiązanie WhatsApp Business API. Komunikator, który usprawnia i automatyzuje proces dialogu firmy z klientami. Integracja po API daje możliwość reagowania na potrzeby klientów w skali masowej, również poza godzinami pracy działu Biura Obsługi Klienta.

Nowy członek Zarządu Tide Software i Tide Mobile

Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować, że w lutym 2023 roku Rada Nadzorcza firmy powołała Weronikę Wieczorek na funkcję Wiceprezesa obu spółek: Tide Software oraz Tide Mobile. Weronika dołącza do dwuosobowej reprezentacji firmy, będąc tym samym trzecim członkiem i pierwszą kobietą w Zarządzie Spółek Tide. Nowa Wiceprezes będzie odpowiedzialna za obszar obsługi technicznej i relacji z klientami firmy.

Rusza kampania Tide Software – WhatsApp na Black Friday 2022

Już za miesiąc startuje sezon na największe wyprzedaże – Black Friday, więc Tide Software dzisiaj rusza z kampanią dedykowaną branży retail i e-commerce. Od niedawna w naszym portfolio klienci mogą znaleźć nowe narzędzie do komunikacji z konsumentami – WhatsApp Business. Komunikator ten daje wiele możliwości do wykorzystania właśnie w kontekście zbliżającego się Black Friday. W ramach nowej kampanii pokazujemy, jak firmy mogą wykorzystać WhatsApp, by zaskoczyć swoich klientów nowym kanałem komunikacji.

Tłumy studentów przy stoisku Tide Software

Już kolejny rok z rzędu zaprezentowaliśmy się na Targach Pracy Politechniki Białostockiej, by móc przedstawić naszą firmę lokalnym studentom i absolwentom szukającym zatrudnienia. Wydarzenie zorganizowane w tym roku 19. października przez Biuro Karier i Współpracy z Absolwentami Politechniki Białostockiej, jak zwykle cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem.

Back to… conferences! Wrzesień pod znakiem eventów w Tide Software

Za nami intensywny miesiąc. Rozpoczęliśmy sezon 5-cioma wydarzeniami branżowymi. Dobrze w końcu wrócić do spotkań networkingowych w realu oraz czerpać wiedzę i dzielić się doświadczeniem nie tylko zza ekranu monitora. Zobaczcie gdzie promowaliśmy innowacyjne rozwiązania Tide Software dla biznesu.

 • Koncepcja firmy

  Strategia Tide Software oparta jest na doświadczeniach, organizacji i sposobie myślenia zgodnych z „drogą Toyoty”. Read More
 • Otoczenie biznesowe

  Nasza wieloletnia obecność na rynku pozwoliła nam na wypracowanie przyjaznych relacji z wieloma firmami. Read More
 • Oferty pracy

  Zdobyliśmy tytuł Solidnego Pracodawcy Roku 2015. Wejdź na stronę i zapoznaj się z ofertami pracy w naszej firmie. Read More
 • Aktualności prasowe

  Bierzemy udział w konferencjach, sponsorujemy zespół rajdowy, udostępniamy nowe usługi. Read More
 • O nas

  Stawiamy na innowacyjność oraz na ludzi, co daje nam określony rezultat biznesowy. Read More
 • Kontakt

  T: (22) 29 27 900 E: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Read More
 • 1