• Komunikacja biznesowa - home office


  Poznaj usługi dla firm dedykowane pracy zdalnej

  Zobacz nowości Tide
 • 1

Tide Software Partnerem 6. Gali Loan Magazine Awards!

6. Gala Loan Magazine Awards, która odbyła się 10 czerwca 2021 we Wrocławiu była jednym z pierwszych od wielu miesięcy wydarzeń, podczas którego uczestnicy mogli spotkać się w świecie rzeczywistym. To prestiżowy plebiscyt dedykowany rynkowi kredytów finansowych organizowany przez redakcję serwisu Loan Magazine.  

Omnichannel w obsłudze klienta

Pandemia przyczyniła się między innymi do szybszego rozwoju niektórych sektorów biznesu – w tym e-commerce. Czy wiesz, że w 2026 roku według raportu PwC polski rynek e-commerce będzie wart około 162 mld zł!? 

Święto Telekomunikacji i Promocja Tide!

17 maja to w naszej branży powód do świętowania. W ten dzień obchodzone jest święto Telekomunikacji, która w ostatnich latach mocno zmieniła swoje oblicze. Klasyczne połączenia głosowe każdego dnia pozwalają nie tylko na nawiązanie kontaktu z bliskimi osobami. Umożliwiają również prowadzenie procesów biznesowych. Implementując takie rozwiązanie w firmie, można:

Tide Loyalty. We know how – najnowszy e-book!

Programy lojalnościowe cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. Praktycznie każdy duży, znany brand umożliwia swoim klientom zapisanie się do takiego programu. Dzięki temu członkowie zyskują poczucie przynależności do danej społeczności, mogą uczestniczyć w zbieraniu punktów, które można później przeznaczyć na ciekawe bonusy czy produkty. A od czasu do czasu dostają wiadomości SMS, np. życzenia na urodziny, które dodatkowo przywiązują do marki, wzbudzając pozytywne skojarzenia. I o ile dla uczestników jest to bardzo proste, tak dla administratorów zarządzających programem, może być to wyzwaniem. Właśnie dlatego w Tide Software oferujemy usługę Tide Loyalty. Pozwala ona nie tylko na bezpieczne przechowywanie zgód marketingowych. To również szansa na usystematyzowanie tego procesu – uwzględniając sprzedaż stacjonarną oraz online. Brzmi skomplikowanie?

Promocja ograniczona czasowo! Spiesz się!

W rok 2021 postanowiliśmy wejść mocnym krokiem. Krokiem, którego w historii Tide Software jeszcze nie było. Właśnie dlatego, przy okazji publikacji najnowszego e-booka, postanowiliśmy zorganizować promocję. Nie jest to jednak zwykła promocja! Obejmuje ona aż 4 produkty, które naszym zdaniem - i z naszego doświadczenia - sprzyjają efektywności kampanii:

 • Koncepcja firmy

  Strategia Tide Software oparta jest na doświadczeniach, organizacji i sposobie myślenia zgodnych z „drogą Toyoty”. Read More
 • Partnerzy

  Nasza wieloletnia obecność na rynku pozwoliła nam na wypracowanie przyjaznych relacji z wieloma firmami. Read More
 • Oferty pracy

  Zdobyliśmy tytuł Solidnego Pracodawcy Roku 2015. Wejdź na stronę i zapoznaj się z ofertami pracy w naszej firmie. Read More
 • Aktualności prasowe

  Bierzemy udział w konferencjach, sponsorujemy zespół rajdowy, udostępniamy nowe usługi. Read More
 • O nas

  Stawiamy na innowacyjność oraz na ludzi, co daje nam określony rezultat biznesowy. Read More
 • Kontakt

  T: (22) 29 27 900 E: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Read More
 • 1