Strona główna
Firma
Kariera
Business Development Manager
Cała Polska

Kim jesteśmy?

Jesteśmy innowacyjną firmą technologiczną, która stawia na ciągły rozwój i doskonalenie. Nasza kultura pracy opiera się na współpracy, otwartości na nowe pomysły i technologie. Tworzymy przestrzeń, w której każdy ma możliwość wyrażania swoich pomysłów i realizacji zawodowych celów.

2008
Od 2008 roku zdobywamy zaufanie banków, e-commerce, dużych i małych firm

Opis stanowiska

Osoby na nowe stanowisko w strukturze naszej firmy – Business Development Managera. Chcemy pracować z osobą mającą chęć i umiejętności do pracy operacyjnej dzisiaj oraz potencjał do zbudowania sprawnie funkcjonującego zespołu sprzedaży oprogramowania Call Center w ciągu najbliższych 12 miesięcy.

Twoje zadania:

Operacyjne prowadzenie sprzedaży u klientów

Opracowanie strategii sprzedaży oprogramowania TideCC

Wdrażanie opracowanej strategii sprzedaży

Budowa i późniejsze zarządzanie zespołem sprzedaży

Rozszerzenie działań o rynki zagraniczne

Nasze wymagania:

Doświadczenie w sprzedaży systemów informatycznych (mile widziane systemy do call/contact center)

Doświadczenie w pracy w długich procesach sprzedażowych

Umiejętność prowadzenia zdalnego procesu sprzedaży (od momentu wygenerowania leada do zamknięcia procesu sprzedaży)

Umiejętność diagnozy realnych potrzeb klienta

Umiejętność doboru rozwiązania pod potrzeby klienta i budowania pozycji eksperta

Chęć pozytywnej dyskusji rozumiana jako podawanie nowych pomysłów i rozwiązań

Duża inicjatywa i konsekwencja w działaniu

Umiejętność pracy nastawionej na efekt przy zachowaniu wolnej ręki w zakresie metod

Doświadczenie lub potencjał do kierowania zespołem

Oferujemy:

Przede wszystkim możliwość spełnienia swoich ambicji – dajemy szansę na objęcie wiodącej roli w tworzeniu zupełnie nowego zespołu

Pracę w innowacyjnej spółce z ponad 15-letnim doświadczeniem na rynku telekomunikacyjnym i pozycji lidera w wielu segmentach działalności

Szkolenia rozwijające kompetencje zawodowe, a także możliwość rozwoju w strukturach firmy (ponad 80% kadry menedżerskiej pochodzi z rekrutacji wewnętrznej)

Każdą formę współpracy (UoP, B2B, hybrydowo, na miejscu, zdalnie) przy założeniu 100-procentowej koncentracji na naszych zadaniach

Pakiet socjalny (kursy językowe, ubezpieczenie medyczne, karnety sportowe, grupowe ubezpieczenie na życie)

Przyjazną atmosferę w pracy oraz wyjazdy integracyjne budujące Twoje relacje z innymi. Byliśmy już na Malcie, w Neapolu, Barcelonie, Lizbonie, Wrocławiu, a jeszcze wcześniej w Toskanii! A na 2024 mamy już zaplanowane kolejne wyjazdy 🙂

Oferty CV z dopiskiem Business Development Manager prosimy przesłać na adres

praca-sprzedaz@tidesoftware.pl

Wysyłając CV wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez Tide Software Sp. z o.o., w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w tym procesie rekrutacyjnym. Zgodę możesz cofnąć w każdej chwili.

Jeśli chcesz, abyśmy odezwali się w przyszłości dopisz:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez Tide Software Sp. z o.o., w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Wiem, że tę zgodę mogę cofnąć w każdej chwili.

Administrator Danych Osobowych: Tide Software Sp. z o.o., ul. Kolejowa 12c lok. 14, 15-701 Białystok, e-mail: info@tidesoftware.pl
Inspektor Ochrony Danych: IOD@tidesoftware.pl

Dane osobowe gromadzone przy pomocy aplikacji o pracę (CV) – zarówno na potrzeby bieżącej rekrutacji jak i na poczet przyszłych – przetwarzane są na podstawie art. 6 ust 1 lit. a RODO. Dane osobowe związane z uczestnictwem w tej rekrutacji będą przechowywane do czasu jej zakończenia. Jeśli wyraziłaś/eś zgodę na uczestnictwo w następnych rekrutacjach, do czasu cofnięcia tej zgody. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Tide Software, jak też podmiotom udzielającym jej wsparcia na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Masz prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Masz również prawo wniesienia skargi do PUODO, gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie w w/w celach jest dobrowolne, ale niezbędne by uczestniczyć w bieżącym procesie i ew. przyszłych rekrutacjach.