Strona główna
Firma
Kariera
Asystent/-ka Zarządu – Piaseczno
Piaseczno • Stacjonarna

Asystent/-ka Zarządu – Piaseczno

Dołącz do nas!

Asystent/-ka Zarządu w naszej firmie pełni kluczową rolę w zapewnieniu płynnego funkcjonowania codziennych operacji zarządczych i administracyjnych. W branży telekomunikacyjnej, gdzie technologia i rynek szybko się zmieniają niezwykle cenna jest zdolność do szybkiego uczenia się oraz adaptacji w nowych warunkach.

2008
Od 2008 roku zdobywamy zaufanie banków, e-commerce, dużych i małych firm

Opis stanowiska

Od osoby, która obejmie to wyjątkowo ważne dla nas stanowisko wymagamy doskonałych umiejętności organizacyjnych, komunikacyjnych oraz znajomości technik zarządzania czasem i priorytetami.
Oto zakres odpowiedzialności osoby na stanowisku Asystent/-ka Zarządu:

Wsparcie strategiczne członków zarządu – aktywne uczestnictwo w procesie planowania strategicznego. Zbieranie danych, przygotowywanie raportów, analiz oraz prezentacji dotyczących różnych aspektów działalności firmy, mające na celu wsparcie procesów decyzyjnych zarządu.

Nadzorowanie codziennych operacji biura zarządu – zapewnianie kompleksowego wsparcia administracyjnego i organizacyjnego członkom zarządu. Przygotowywanie i redagowanie korespondencji, efektywne zarządzanie komunikacją między zarządem a innymi działami firmy oraz zewnętrznymi interesariuszami. Organizowanie, koordynowanie oraz zapewnienie wsparcia logistycznego dla spotkań zarządu, spotkań z klientami oraz innych wydarzeń firmowych.

Zarządzanie dokumentacją – odpowiedzialność za zarządzanie kluczową dokumentacją firmową (umowy, ubezpieczenia, dokumenty branżowe) oraz kontrola odpowiedniego obiegu i archiwizacji dokumentów z uwzględnieniem ochrony przed nieuprawnionym dostępem.

Monitorowanie regulacji i doskonalenie efektywności biznesowej – śledzenie trendów, monitorowanie zmian oraz proponowanie rozwiązań umożliwiających zachowanie zgodności z przepisami prawnymi i regulacjami branżowymi. Odpowiedzialność za rozwój i udoskonalanie procesów, mające na celu zwiększenie efektywności operacyjnej firmy.

Koordynacja projektów – prowadzenie i koordynowanie projektów specjalnych realizowanych na zlecenie zarządu, monitorowanie postępów i zapewnienie ich zgodności z celami strategicznymi firmy.

Dlaczego warto być częścią naszego zespołu?

Innowacyjny i kreatywny zespół: Dołączając do naszej firmy, będziesz częścią zespołu pełnego pasji i kreatywności, który stale poszukuje nowych sposobów rozwoju i innowacji.
Możliwość rozwoju i awansu: Chcemy, aby nasi pracownicy stale rozwijali swoje kompetencje i cele zawodowe. Oferujemy szkolenia, mentoring oraz wsparcie potrzebne do osiągnięcia sukcesu.
Dynamiczne środowisko pracy: W naszej firmie codziennie czekają na Ciebie nowe wyzwania i zadania. Dzięki temu praca jest zawsze interesująca i pełna różnorodności.

Oferujemy:

Oferujemy pracę pełną ciągłych wyzwań we współpracy z Zarządem, który wspiera innowacyjność i aktywny udział pracowników w procesie decyzyjnym oraz stawia na otwartą komunikację i wymianę pomysłów

Możliwość rozwoju osobistego i zdobycie nowych umiejętności

Personalizowany pakiet szkoleń

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat lub kontrakt B2B (do wyboru) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, tworzącej innowacyjne rozwiązania

Pakiet benefitów (kursy językowe, ubezpieczenie medyczne, karnety sportowe, grupowe ubezpieczenie na życie)

Przyjazną atmosferę w pracy oraz wyjazdy integracyjne budujące Twoje relacje z innymi. Byliśmy już w Toskanii, na Malcie, w Neapolu, Barcelonie, Lizbonie, Wrocławiu. W tym roku szykujemy kolejne niespodzianki!

Wymagania:

Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Asystenta/-ki Zarządu lub pokrewnej funkcji

Wykształcenie wyższe, preferowane w dziedzinie zarządzania, administracji, prawa lub pokrewnej

Wysokie umiejętności interpersonalne, zdolność efektywnej komunikacji na wszystkich szczeblach organizacji oraz z zewnętrznymi partnerami

Doskonałe zdolności organizacyjne, strategiczne myślenie oraz umiejętność zarządzania złożonymi projektami

Wysoka świadomość etyczna oraz umiejętność zachowania lojalności wobec firmy i jej interesów

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Mile widziana znajomość praktyk biznesowych oraz regulacji prawnych dotyczących działalności spółek prawa handlowego

Oferty CV z dopiskiem Asystent/-ka Zarządu – Piaseczno prosimy przesłać na adres

praca-administracja@tidesoftware.pl

Wysyłając CV wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez Tide Software Sp. z o.o., w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w tym procesie rekrutacyjnym. Zgodę możesz cofnąć w każdej chwili.

Jeśli chcesz, abyśmy odezwali się w przyszłości dopisz:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez Tide Software Sp. z o.o., w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Wiem, że tę zgodę mogę cofnąć w każdej chwili.

Administrator Danych Osobowych: Tide Software Sp. z o.o., ul. Kolejowa 12c lok. 14, 15-701 Białystok, e-mail: info@tidesoftware.pl
Inspektor Ochrony Danych: IOD@tidesoftware.pl

Dane osobowe gromadzone przy pomocy aplikacji o pracę (CV) – zarówno na potrzeby bieżącej rekrutacji jak i na poczet przyszłych – przetwarzane są na podstawie art. 6 ust 1 lit. a RODO. Dane osobowe związane z uczestnictwem w tej rekrutacji będą przechowywane do czasu jej zakończenia. Jeśli wyraziłaś/eś zgodę na uczestnictwo w następnych rekrutacjach, do czasu cofnięcia tej zgody. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Tide Software, jak też podmiotom udzielającym jej wsparcia na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Masz prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Masz również prawo wniesienia skargi do PUODO, gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie w w/w celach jest dobrowolne, ale niezbędne by uczestniczyć w bieżącym procesie i ew. przyszłych rekrutacjach.