• 1

Tide Software na zaproszenie PRCH wziął udział w obradach Okrągłego Stołu dla samoregulacji w obszarze komunikacji marketingowej w kraju.

Inicjatywa Rady Reklamy

Misją Rady Reklamy jest dbanie o uczciwy i zgodny z Kodeksem Etyki Reklamy przekaz. Związek Stowarzyszeń Rada Reklamy jest jednym z pionierów samoregulacji w Polsce. Z tego powodu Rada zainicjowała dyskusję między branżową na temat etyki w reklamie i samoregulacji w tym obszarze.

Zaproszenie od PRCH

Tide Software, jako członek Polskiej Rady Centrów Handlowych i dostawca rozwiązań wspierających działania marketingowe, otrzymał zaproszenie do wzięcia udziału w obradach Okrągłego Stołu dla samoregulacji w obszarze komunikacji marketingowej.

Praktyczne wskazówki

Rocznie przez usługę TideEmail wysyłane jest średnio 1 mld wiadomości email, a przez usługę TideMobile 0,5 mld wiadomości SMS. Generują też do 0,4 mld połączeń głosowych. Na podstawie tak dużej próby Tide Software może określić standardy działań marketingowych przez takie kanały, jak SMS, email czy głos, wskazać dobre praktyki i zidentyfikować błędy.

Ramy czasowe

Związek Stowarzyszeń Rada Reklamy jest członkiem EASA Alliance – stowarzyszenia organizacji samoregulacyjnych, od 2006 roku. System dla branży reklamowej działa od przeszło 10 lat. Projekt wprowadzenia samoregulacji w reklamie dla różnych branż ruszył w październiku 2017 roku.

 • Koncepcja firmy

  Strategia Tide Software oparta jest na doświadczeniach, organizacji i sposobie myślenia zgodnych z „drogą Toyoty”. Read More
 • Otoczenie biznesowe

  Nasza wieloletnia obecność na rynku pozwoliła nam na wypracowanie przyjaznych relacji z wieloma firmami. Read More
 • Oferty pracy

  Zdobyliśmy tytuł Solidnego Pracodawcy Roku 2015. Wejdź na stronę i zapoznaj się z ofertami pracy w naszej firmie. Read More
 • Aktualności prasowe

  Bierzemy udział w konferencjach, sponsorujemy zespół rajdowy, udostępniamy nowe usługi. Read More
 • O nas

  Stawiamy na innowacyjność oraz na ludzi, co daje nam określony rezultat biznesowy. Read More
 • Kontakt

  T: (22) 29 27 900 E: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Read More
 • 1