• 1

Ekipa działu IT&Telco Tide Software wzięła udział w najdłużej odbywającym się cyklicznie wydarzeniu poświęconym Asteriskowi – AstriCon. W Orlando świętowano jeden z najbardziej wpływowych projektów telekomunikacyjnych open source w historii i omawiano jego wpływ na przyszłość.

Dział IT&Telco nie może usiedzieć na miejscu

Trzeba przyznać, że chłopaki z działu IT&Telco ostatnio upodobali sobie zagraniczne konferencje poświęcone zagadnieniom telekomunikacyjnym. I tak w maju byli w Berlinie na Kamailio World Conference & Exhibition

Jak wspominaliśmy, wrócili stamtąd zachwyceni. Ów zachwyt był niekłamany, bo zaraz po powrocie upatrzyli sobie konferencję tym razem na Florydzie w USA. Czy załatwienie wiz ich powstrzymało? Oczywiście, że nie :)

Pracownicy Tide Software na konferencji AstriCon 2017

To kręci IT&Telco

Agenda dawała bardzo szerokie możliwości wyboru. Równolegle odbywały się po 2, a nawet 3 wystąpienia lub warsztaty. Ekipa Tide Software wzięła udział przede wszystkim w panelach wdrożeniowych, np. VNF Asterisk czy WebRTC. Poświęciła też uwagę nowościom w świecie VoIP.

Jeden z warsztatów wydarzenia AstriCon 2017

Król Niebezpiecznego Demo

Ekipa Tide Software nie przepuściła też okazji, żeby zrobić sobie zdjęcia z żywą legendą – Jamesem Bodym. To obecnie jeden z 20 najbardziej wpływowych osób na świecie patrząc na rozwój technologii VoIP i GSM/4G. Oprócz olbrzymiego doświadczenia James posiada niesamowite umiejętności prowadzenia prezentacji. Jest zdecydowanie wysokoenergetycznym mówcą. Dzięki swojej niezłomnej wierze w moc prezentacji na żywo zdobył tytuł „Króla Niebezpiecznego Demo”.

Zdjęcie pracownika Tide Software z Jamsem Bodym na AstriCon 2017

Najbardziej Znany Głos… na zdjęciu

Chłopakom udało się nawet zrobić sobie zdjęcie z Alison Smith. Jeśli to imię i nazwisko nic Wam nie mówi, nie martwcie się. Prawdopodobnie od razu skojarzylibyście jej głos, który użyczyła do nagrania wszystkich zapowiedzi w języku angielskim Asteriska. Jest to autorytet w dziedzinie IVR i telefonicznej obsłudze klienta.

Wspólne zdjęcie pracowników Tide Software z Alison Smith

Gadżety, czyli MUST HAVE

Na koniec trzeba wspomnieć o konsekwencjach. Zdobycie wiedzy… pewnie, ale też fakt, że teraz po kuchni kręcą się osobniki z kubkiem kawy w ręku i takich oto SIPowych koszulkach:

Pracownik Tide Software w koszulce pamiątkowej z wydarzenia AstriCon 2017
 • Koncepcja firmy

  Strategia Tide Software oparta jest na doświadczeniach, organizacji i sposobie myślenia zgodnych z „drogą Toyoty”. Read More
 • Otoczenie biznesowe

  Nasza wieloletnia obecność na rynku pozwoliła nam na wypracowanie przyjaznych relacji z wieloma firmami. Read More
 • Oferty pracy

  Zdobyliśmy tytuł Solidnego Pracodawcy Roku 2015. Wejdź na stronę i zapoznaj się z ofertami pracy w naszej firmie. Read More
 • Aktualności prasowe

  Bierzemy udział w konferencjach, sponsorujemy zespół rajdowy, udostępniamy nowe usługi. Read More
 • O nas

  Stawiamy na innowacyjność oraz na ludzi, co daje nam określony rezultat biznesowy. Read More
 • Kontakt

  T: (22) 29 27 900 E: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Read More
 • 1