Miło nam, że tu jesteś!

 

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi rozwiązaniami komunikacji biznesowej! Wypełnij formularz obok, a nasi specjaliści skontaktują się z Tobą.

Dodatkowo bezpłatnie otrzymasz nasz e-book:

 

 

WYPEŁNIJ FORMULARZ
Jeżeli udzielisz poniższe zgody [w celu otrzymania od nas informacji o usługach Tide Software] – otrzymasz na podany adres email nasz autorski ebook po potwierdzeniu udzielonych zgód. Każdą zgodę można wycofać w każdym czasie – bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed dniem cofnięcia zgody. 1
Administratorem danych osobowych jest Tide Software Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, a przekazane dane będą przetwarzane w celu wysyłki ebooka oraz w celach marketingowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu Administratora – informowania o świadczonych usługach. Pełną treść klauzuli informacyjnej RODO przeczytaj tutaj. Znajdziesz w niej: dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych, cel przetwarzania Twoich danych, Twoje prawa, odbiorcę Twoich danych. Dane podajesz nam dobrowolnie i masz prawo między innymi do cofnięcia udzielonej zgody.

*
Pola obowiązkowe


O czym jest ebook


„Tym razem stworzyliśmy e-book, który pokazuje w jaki sposób sami wykorzystujemy własne usługi. W czym nam pomagają w tych zwykłych czasach i w tych obecnych. Każdy kto go przeczyta, będzie mógł sam znaleźć analogie do swojego biznesu lub też ich całkowity brak. Wiele usług oferujemy w modelu Try&Buy, właśnie dlatego, że zależy nam na zadowoleniu klientów, a nie na wciśnięciu produktu za wszelką cenę. Nie oznajmiamy – „mój drogi, poprawimy Twój biznes”, bo wcale nie jest powiedziane, że nie prowadzisz go lepiej od nas. Oznajmiamy – to są nasze rozwiązania, tak je wykorzystujemy u siebie, tak je wykorzystują nasi klienci, będzie super jeśli stwierdzisz, że Tobie też mogą się przydać. Czego i Wam i sobie życzę.”


Janusz Pytlak, Wiceprezes Zarządu Tide Software Sp. z o.o.


Poznaj narzędzia, które zdały egzamin u nas i naszych klientów:

   • Telespotkania Tide - bezpłatne pokoje telekonferencyjne na zdalne spotkania biznesowe.
   • Infolinia Tide - telefoniczna obsługa klienta szyta na miarę biznesu każdej wielkości i potrzeb pracy zdalnej.
   • Aplikacja Tide - obsługa klientów infolinii w domu z telefonu komórkowego.
   • Tide Call Pick Up - automatyczne przekierowanie połączenia przychodzącego jednocześnie na wszystkie numery pracowników.

 

  Chcesz wiedzieć więcej? Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą!