Święto Telekomunikacji i Promocja Tide!

17 maja to w naszej branży powód do świętowania. W ten dzień obchodzone jest święto Telekomunikacji, która w ostatnich latach mocno zmieniła swoje oblicze. Klasyczne połączenia głosowe każdego dnia pozwalają nie tylko na nawiązanie kontaktu z bliskimi osobami. Umożliwiają również prowadzenie procesów biznesowych. Implementując takie rozwiązanie w firmie, można:

  • Prowadzić skuteczne kampanie sprzedażowe,
  • Stworzyć Biuro Obsługi Klienta o wysokiej renomie,
  • Zaoszczędzić czas i pieniądze dzięki automatyzacji.

 A co jest najlepsze? Dzięki rozwojowi technologicznemu, na przestrzeni czasu udało się zminimalizować nakład techniczny oraz ekonomiczny. Nie trzeba już ogromnych inwestycji, aby korzystać ze skutecznych rozwiązań przypisywanych kiedyś wyłącznie korporacjom. Infolinia sprawdza się w pracy nawet kilkuosobowego zespołu. Kolejną zmianą, którą przyniósł czas, są dodatkowe funkcjonalności. Infolinię można wzbogacić o wiadomości SMS, indywidualne przywitanie czy drzewa IVR, które pozwalają na bezpośrednie połączenia z odpowiednim działem. Ale, nie chcemy rozpisywać się o zaletach. Najlepiej samemu się o tym przekonać. Dlatego to święto chcemy uczcić w inny sposób! Ogłaszamy promocję! Do końca czerwca infolinia od Tide Software nawet o 30% taniej! Wypróbuj, zaoszczędź, ciesz się 😊

Wypełnij formularz obok, a nasi specjaliści skontaktują się z Tobą!

 

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Jeżeli udzielisz poniższe zgody skontaktujemy się z Tobą w celu przedstawienia promocji na usługi Tide Software. Każdą zgodę można wycofać w każdym czasie – bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed dniem cofnięcia zgody.

Administratorem danych osobowych jest Tide Software Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, a przekazane dane będą przetwarzane w celu kontaktu w sprawie promocji na usługi Tide Software oraz w celach marketingowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu Administratora – informowania o świadczonych usługach. Pełną treść klauzuli informacyjnej RODO oraz Regulamin Promocji Dzień Telekomunikacji przeczytaj tutaj. 
Znajdziesz w nich: dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych, cel przetwarzania Twoich danych, Twoje prawa, odbiorcę Twoich danych. Dane podajesz nam dobrowolnie i masz prawo między innymi do cofnięcia udzielonej zgody.

* Pole obowiązkowe