Miło nam, że tu jesteś!

 

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi rozwiązaniami komunikacji biznesowej! Wypełnij formularz obok, a nasi specjaliści skontaktują się z Tobą.

Dodatkowo bezpłatnie otrzymasz nasz e-book:

 

 

WYPEŁNIJ FORMULARZ
Jeżeli udzielisz poniższe zgody [w celu otrzymania od nas informacji o usługach Tide Software] – otrzymasz na podany adres email nasz autorski ebook po potwierdzeniu udzielonych zgód. Każdą zgodę można wycofać w każdym czasie – bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed dniem cofnięcia zgody.
Administratorem danych osobowych jest Tide Software Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, a przekazane dane będą przetwarzane w celu wysyłki ebooka oraz w celach marketingowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu Administratora – informowania o świadczonych usługach. Pełną treść klauzuli informacyjnej RODO przeczytaj tutaj. Znajdziesz w niej: dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych, cel przetwarzania Twoich danych, Twoje prawa, odbiorcę Twoich danych. Dane podajesz nam dobrowolnie i masz prawo między innymi do cofnięcia udzielonej zgody.

*
Pola obowiązkowe


Ho! Ho! Ho!


Idą Święta. Rok 2020 jest zdecydowanie inny niż poprzednie lata, ale jedno się nie zmienia. Nadal każdy chciałby spędzić te święta wśród bliskich i obdarować ich prezentami. A jak prezenty to teraz najlepiej sprawdzą się zakupy online!


W Opowieści Tide Software dzielimy się inspiracjami na skuteczne kampanie świąteczne stosując rozwiązania omnichannel. Reklama w social media jest dla każdego e-commerce’u oczywistym sposobem na reklamę. Ale oprócz sieci społecznościowych są jeszcze inne narzędzia, które pozwalają na szybkie i efektywne dotarcie do klienta!

Czy wiesz, że:

  • Blisko 20 mln Polaków kupuje przez Internet?
  • 97% to średni open rate wiadomości SMS?
  • 70 mln wiadomości SMS miesięcznie wysyłają nasi klienci?
  • Swoją kampanię omnichannel możesz przeprowadzić w prosty sposób z jednego miejsca online?

Chcesz wiedzieć, jak to zrobić? Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą!