Miło nam, że tu jesteś!

 

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi rozwiązaniami komunikacji biznesowej! Wypełnij formularz obok, a nasi specjaliści skontaktują się z Tobą, aby opowiedzieć o nich więcej.

Dodatkowo bezpłatnie otrzymasz nasz e-book:

 

 

WYPEŁNIJ FORMULARZ
Jeżeli udzielisz poniższe zgody [w celu otrzymania od nas informacji o usługach Tide Software] – otrzymasz na podany adres email nasz autorski ebook po potwierdzeniu udzielonych zgód. Każdą zgodę można wycofać w każdym czasie – bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed dniem cofnięcia zgody.
Administratorem danych osobowych jest Tide Software Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, a przekazane dane będą przetwarzane w celu wysyłki ebooka oraz w celach marketingowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu Administratora – informowania o świadczonych usługach. Pełną treść klauzuli informacyjnej RODO przeczytaj tutaj. Znajdziesz w niej: dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych, cel przetwarzania Twoich danych, Twoje prawa, odbiorcę Twoich danych. Dane podajesz nam dobrowolnie i masz prawo między innymi do cofnięcia udzielonej zgody.

*
Pola obowiązkoweSkuteczna komunikacja

Od dłuższego czasu obserwujemy rozwój e-commerce. Branża ta może uchodzić za wzór budowania relacji z klientami i procesu komunikacji. Czerpać od niej mogą także firmy szeroko pojętego sektora finansowego. Dotarcie do klienta jest szczególnie ważne dla firm pożyczkowych czy firm prowadzących działania windykacyjne. Jakie narzędzia mogą w tym pomóc?

 

W e-booku Skuteczna komunikacja przedstawiliśmy rozwiązania, które wspomagają komunikację z klientami. Eksperci Rafał Tomkowicz – Prezes Sfery Finansów SA oraz Michał Ćwik – Prezes databroker SA podzielili się swoimi spojrzeniami na wyzwania rynku pożyczkowego oraz call center. Poznasz także opinie klientów, którzy korzystają z narzędzi usprawniających kontakt z klientami. Sprawdź, jak je zastosowali w swoich firmach oraz co zyskali dzięki nim!

Czy wiesz że:

  • Tide Software jest jedynym dostawcą w Polsce, który oferuje zarówno rozwiązania głosowe, jak i SMS i e-mail, dostępne z jednej Platformy online?
  • Usługa rotacji numeracją podnosi dodzwanialność nawet o 30%?
  • Proste wiadomości tekstowe SMS mają szerokie zastosowanie. Możesz wykorzystać w działaniach marketingowych, autoryzacyjnych czy windykacyjnych.

 

Dzięki rozwiązaniom komunikacji biznesowej od Tide Software zbudujesz kompleksowy i skuteczny proces kontaktu z klientem. Poprowadzisz kampanię promocyjną oraz ułatwisz klientom kontakt z Tobą.

Sprawdź, jakie to proste. Twoi klienci z pewnością to docenią! Wypełnij formularz, odbierz e-book, a my skontaktujemy się z Tobą!