Miło nam, że tu jesteś!

 

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi rozwiązaniami komunikacji biznesowej! Wypełnij formularz obok, a nasi specjaliści skontaktują się z Tobą.

Dodatkowo bezpłatnie otrzymasz nasz e-book:

 

 

WYPEŁNIJ FORMULARZ
Jeżeli udzielisz poniższe zgody [w celu otrzymania od nas informacji o usługach Tide Software] – otrzymasz na podany adres email nasz autorski ebook po potwierdzeniu udzielonych zgód. Każdą zgodę można wycofać w każdym czasie – bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed dniem cofnięcia zgody.
Administratorem danych osobowych jest Tide Software Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, a przekazane dane będą przetwarzane w celu wysyłki ebooka oraz w celach marketingowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu Administratora – informowania o świadczonych usługach. Pełną treść klauzuli informacyjnej RODO przeczytaj tutaj. Znajdziesz w niej: dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych, cel przetwarzania Twoich danych, Twoje prawa, odbiorcę Twoich danych. Dane podajesz nam dobrowolnie i masz prawo między innymi do cofnięcia udzielonej zgody.

*
Pola obowiązkowe


Czym są telespotkania


To pokoje telekonferencyjne, które są idealnym narzędziem do zdalnego zarządzania zespołem, komunikowania się w tym samym czasie z wieloma pracownikami oraz partnerami biznesowymi, z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.


W raporcie znajdują się najświeższe dane dotyczące korzystania z Telespotkań Tide Software przez klientów firmy. Statystyki zostały oparte o analizę ponad 80 000 minut wykonanych w ramach blisko 3 150 połączeń w II kwartale 2020 roku.

Czy wiesz, że:

  • 2 171 unikalnych użytkowników korzystało z Telespotkań Tide Software w ciągu pierwszych 3 miesięcy uruchomienia usługi?
  • Najdłuższe telespotkanie trwało 2 godziny i 40 minut?
  • 55% respondentów pracujących zdalnie wykorzystywało rozwiązania telekonferencyjne w swojej pracy?

     

    Chcesz wiedzieć więcej? Poznaj ciekawe wskaźniki i nasze rozwiązania!

    Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą!