Rotacja Numeracją wyróżniona przez Banking Magazine!

 

Banking Magazine przygotował raport na temat zastosowania usługi rotacji w procesie windykacji. Jest to rozwiązanie, które podnosi dodzwanialność średnio o 30%!

Kliknij obok i pobierz w pdf Raport Banking Magazine bezpłatnie!

 

 
 
 

 Rotacja numeracją

wspiera przede wszystkim działania windykacyjne oraz sprzedażowe i telemarketingowe. Polega na prezentacji różnymi numerami telefonów GSM i stacjonarnymi. System w ramach rotowania numerami automatycznie wybierze numer, z którego jest największe prawdopodobieństwo, że połączenie zostanie odebrane. Usługa rotacji numeracją działa jako samodzielne rozwiązanie, niezależnie od oprogramowania i systemu call center czy od operatora, z którym jest nawiązana współpraca.

 

Raporcie Usługa Rotacji Numeracją od Tide Software z wyróżnieniem Banking Magazine Awards poznasz działanie tego rozwiązania na przykładzie skutecznego dotarcia do klienta w windykacji. Dowiesz się, na czym w praktyce polega rotowanie numerami i na co zwrócić uwagę decydując się na korzystanie z tej usługi.

 

Czy wiesz, że:

  • Tide Software jest największym dostawcą w Polsce, który oferuje zarówno rozwiązania głosowe, jak i SMS i e-mail, dostępne z jednej Platformy online
  • Usługa rotacji numeracją podnosi dodzwanialność średnio o 30%
  • Usługa rotacji numeracją wspierana dodatkowymi narzędziami, między innymi dialerem predyktywnym ze sztuczną inteligencją czy HLR, podnosi dodzwanialność nawet o 50%
  • Z rozwiązań Tide Software korzysta 8 z 10 największych firm windykacyjnych w Polsce, 6 z 10 największych banków w Polsce, wiele firm sektora pożyczkowego, call center i nie tylko!