Miło nam, że tu jesteś!

 

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi rozwiązaniami komunikacji biznesowej! Wypełnij formularz obok, a nasi specjaliści skontaktują się z Tobą.

Dodatkowo bezpłatnie otrzymasz nasz e-book:

 

 

WYPEŁNIJ FORMULARZ
Jeżeli udzielisz poniższe zgody [w celu otrzymania od nas informacji o usługach Tide Software] – otrzymasz na podany adres email nasz autorski ebook po potwierdzeniu udzielonych zgód. Każdą zgodę można wycofać w każdym czasie – bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed dniem cofnięcia zgody. 1
Administratorem danych osobowych jest Tide Software Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, a przekazane dane będą przetwarzane w celu wysyłki ebooka oraz w celach marketingowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu Administratora – informowania o świadczonych usługach. Pełną treść klauzuli informacyjnej RODO przeczytaj tutaj. Znajdziesz w niej: dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych, cel przetwarzania Twoich danych, Twoje prawa, odbiorcę Twoich danych. Dane podajesz nam dobrowolnie i masz prawo między innymi do cofnięcia udzielonej zgody.

*
Pola obowiązkowe


O czym jest ebook


"Nasze usługi sprawdzają się zarówno w obsłudze klientów pracujących zdalnie, jak i tych w biurach. Wiemy to, bo sami z nich korzystamy. Ważne jest, żeby szewc chodził w butach :) Dlatego nasze działy supportu i administracji codziennie pracują na narzędziach, które sprzedajemy. Poznaj rozwiązania do obsługi klientów, które zdały egzamin w naszym back office."


Janusz Pytlak, Wiceprezes Zarządu Tide Software Sp. z o.o.


Poznaj narzędzia, które pomagają naszym działom: support, support 24/7 i administracji w codziennej obsłudze klientów.

  • Tide Email - narzędzie do zarządzania masową komunikacją e-mail. Pozwala zbierać wszystkie zgłoszenia klientów w jednym, bezpiecznym miejscu online.
  • Infolinia Tide CC - aplikacja Tide CC kieruje rozmowę klienta do odpowiedniego pracownika supportu.
  • Telespotkania Tide - telekonferencje z klientami, pozwalające szybko i kompleksowo odpowiedzieć na zgłoszenie klienta.
  • Tide Call Pick Up - narzędzie, które daje nam pewność, że odbierzemy każdy telefon od naszego klienta!
  • Tide Call Pick Up - narzędzie, które daje nam pewność, że odbierzemy każdy telefon od naszego klienta!
  • Tide Call Pick Up - narzędzie, które daje nam pewność, że odbierzemy każdy telefon od naszego klienta!

 

Chcesz wiedzieć więcej? Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą!