Miło nam, że tu jesteś!

 

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi rozwiązaniami komunikacji biznesowej! Wypełnij formularz obok, a nasi specjaliści skontaktują się z Tobą.

Dodatkowo bezpłatnie otrzymasz nasz e-book:

 

 

WYPEŁNIJ FORMULARZ
Jeżeli udzielisz poniższe zgody [w celu otrzymania od nas informacji o usługach Tide Software] – otrzymasz na podany adres email nasz autorski ebook po potwierdzeniu udzielonych zgód. Każdą zgodę można wycofać w każdym czasie – bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed dniem cofnięcia zgody.
Administratorem danych osobowych jest Tide Software Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, a przekazane dane będą przetwarzane w celu wysyłki ebooka oraz w celach marketingowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu Administratora – informowania o świadczonych usługach. Pełną treść klauzuli informacyjnej RODO przeczytaj tutaj. Znajdziesz w niej: dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych, cel przetwarzania Twoich danych, Twoje prawa, odbiorcę Twoich danych. Dane podajesz nam dobrowolnie i masz prawo między innymi do cofnięcia udzielonej zgody.

*
Pola obowiązkowe


Black Friday


To jedno z największych amerykańskich świąt zakupowych roku, które zdobyło ogromną popularność również i w Polsce. To także wzrost sprzedaży o 692% w porównaniu ze zwykłym piątkiem*. Jak skutecznie wyróżnić się ze swoją ofertą i zachęcić klienta do jej wyboru?


W przewodniku przedstawione są rozwiązania, które zabiorą Twoich klientów w wyjątkową podróż reklamową po świecie zakupowym. Dowiesz się, jak i kiedy prowadzić zwinną komunikację z konsumentem XXI wieku, jak budować jego lojalność i w efekcie zwiększyć sprzedaż!

Czy wiesz, że:

  • 232 509 853 – tyle wiadomości SMS z nadpisu wysłali wybrani klienci Tide Software z branży retail od stycznia do września 2020 roku?
  • 5 000 komunikatów reklamowych dziennie – z tyloma przeciętny człowiek miał styczność w… 2007 roku!? Szacuje się, że obecnie jest to wielokrotność tej liczby**
  • Polska jest na 13. miejscu w zestawieniu pod względem najszybciej rozwijającego się rynku e-commerce na świecie?***

Chcesz wiedzieć więcej? Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą!


 Źródła:
* https://black-friday.global/pl-pl/
**https://clario.co/blog/live-secured/ads-seen-daily/
***https://businessinsider.com.pl/firmy/sprzedaz/black-friday-w-onecie-w-liczbach/6nn6yec