oferta pracy w Tide Software na stanowisku Digital Marketing Specialist

Poznaj nas bliżej:

Co powiesz na pracę w firmie, która obsługuje siostrzane spółki z ciekawych, rozwijających się branż? Szukasz pracodawcy, który może pochwalić się stabilną pozycją na rynku nawet w trudnych czasach? Nie przekonują Cię wielkie korporacje, praca na open space i godziny spędzone na dojazdach do biura? Idealnie, już brzmisz jak nasz pracownik! Biuro firmy mieści się w niedużym budynku i zapewnia prawdziwie domową atmosferę. Przychodząc tu spotkasz ludzi, którzy podobnie jak Ty chcą się rozwijać, są samodzielni i mają wysokie poczucie odpowiedzialności. Jeśli Ty też rozwiązujesz problemy od ręki, a na cuda każesz trochę poczekać jesteś idealnym kandydatem. Nasze spółki działają na polskim rynku od kilkunastu lat i nieustannie się rozwijają. Obecnie szukamy dodatkowego pracownika do naszego działu księgowości. Jeśli jesteś sumienną osobą, która ma doświadczenie w pracy jako Samodzielny Księgowy/ Samodzielna Księgowa wyślij nam swoje CV. Może nie zapewnimy Ci owocowych wtorków i biletów do kina na piątkowy wieczór, ale pyszną pizzę wypiekaną na miejscu w prawdziwym piecu do pizzy oraz wyjazdy integracyjne w Polsce i zagranicą masz jak w banku!

SAMODZIELNA KSIĘGOWA/ SAMODZIELNY KSIĘGOWY

miejsce pracy – Piaseczno k/Warszawy

Opis stanowiska:

  • nadzór nad prawidłowym i terminowym obiegiem dokumentów księgowych
  • weryfikacja i księgowanie faktur zakupu i innych dokumentów księgowych
  • wystawianie faktur sprzedaży, not korygujących
  • wprowadzanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych
  • analiza i uzgadnianie stanu rozrachunków, kont księgowych i rejestrów
  • sporządzanie sprawozdań finansowych, statystycznych, deklaracji podatkowych
  • prowadzenie rejestru środków trwałych, rozliczeń leasingów, rozliczeń międzyokresowych
  • kontakt i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, NPB, audytorzy, banki)
  • bieżące wsparcie Głównego Księgowego i współpraca z pozostałymi działami

Wymagania:

  • minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości spółek prawa handlowego oraz przepisów podatkowych
  • doświadczenie w samodzielnym sporządzaniu sprawozdań finansowych, statystycznych, deklaracji podatkowych
  • mile widziana znajomość obsługi programu księgowego SAP Business One lub Comarch Optima
  • bardzo dobra obsługa MS Office (w szczególności Excel)
  • dobra organizacja pracy, samodzielność i nastawienie na rozwiązywanie problemów
  • dokładność, sumienność i zaangażowanie, wysokie poczucie odpowiedzialności

Oferujemy:

  • samodzielną pracę i możliwość rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym i profesjonalnym zespole
  • pakiet socjalny (ubezpieczenie medyczne i karnety sportowe)
  • komfortowe biuro z parkingiem w dogodnej lokalizacji
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy