Wiele form komunikacji

Jedno rozwiązanie dla różnych branż

Poznaj usługi Tide

Programista Front-End (Białystok)

Kim jesteśmy? Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się spółką rynku telekomunikacyjnego, w ostatnich 4 latach notowaliśmy rokrocznie blisko 100-procentowy wzrost przychodów. Zajmujemy się produkcją zaawansowanych rozwiązań dla hurtowego i detalicznego rynku mobilnego w tym dla operatorów GSM. Stworzyliśmy największą w Polsce platformę telekomunikacyjną usprawniającą procesy biznesowe m.in. poprzez SMS, VMS, email, połączenia głosowe oraz aplikację dla contact center.

Co nas wyróżnia? Młody, zgrany zespół. Możliwość pracy przy realizacji ciekawych projektów. Stabilne zatrudnienie – jesteśmy laureatem konkursu Solidny Pracodawca 2015 Roku (szkolenia, wyjazdy integracyjne zagraniczne, system motywacyjny, opieka medyczna i karnet sportowy).

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za rozwój obecnego oprogramowania oraz tworzenie nowych produktów i usług w oparciu o zaawansowane technologie oraz standardy telekomunikacyjne.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość HTML
  • Bardzo dobra znajomość CSS3, JavaScript, jQuery
  • Dobra znajomość HTML5
  • Doświadczenie w projektowaniu architektury systemów informatycznych

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji w technologii ASP.NET
  • Podstawowa znajomość C#
  • Znajomość AngularJS, Web Telerik Controls
  • Znajomość relacyjnych baz danych oraz języka SQL
  • Znajomość less/sass

Oferujemy:

  • Różnorodne projekty w zaawansowanych technologiach, a także udział w R&D
  • Pracę w komfortowych warunkach (np. własne DataCenter, laptop, telefon komórkowy)
  • Progresywny system płac oraz kwartalny system oceny efektywności pracownika
  • System premiowy
  • Dodatkowe świadczenia socjalne (np. prywatna opieka medyczna, karta Benefit)
  • Program szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych (np. certyfikacja Microsoft, możliwość rozwoju zawodowego (ścieżka kariery)

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez Tide Software Sp. z o.o., w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w tym procesie rekrutacyjnym. Wiem, że tę zgodę mogę cofnąć w każdej chwili.

2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez Tide Software Sp. z o.o., w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Wiem, że tę zgodę mogę cofnąć w każdej chwili.

Dane osobowe gromadzone przy pomocy aplikacji o pracę (CV) – zarówno na potrzeby bieżącej rekrutacji jak i na poczet przyszłych - przetwarzane są na podstawie art. 6 ust 1 lit. a RODO, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a RODO. Dane osobowe związane z uczestnictwem w tej rekrutacji będą przechowywane do czasu jej zakończenia. Jeśli wyraziłaś/eś zgodę na uczestnictwo w następnych rekrutacjach, do czasu cofnięcia tej zgody. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Tide Software, jak też podmiotom udzielającym jej wsparcia na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Masz prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Masz również prawo wniesienia skargi do PUODO, gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie w w/w celach jest dobrowolne, ale niezbędne by uczestniczyć w bieżącym procesie i ew. przyszłych rekrutacjach.

Obecnie poszukujemy:

  • 1

Solidny Pracodawca 2015

Nasza firma zwyciężyła w renomowanym konkursie Solidny Pracodawca, zdobywając wyróżnienie obok takich marek, jak: Wittchen, mBank czy Nokia.

Artykuł w Gazecie Wyborczej