Programista ASP.NET MVC (Białystok)

Kim jesteśmy? Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą usługi telekomunikacyjne. Na rynku jesteśmy obecni już od 10 lat. Zajmujemy się produkcją zaawansowanych rozwiązań dla hurtowego i detalicznego rynku mobilnego w tym dla operatorów GSM. Stworzyliśmy największą w Polsce platformę telekomunikacyjną usprawniającą procesy biznesowe m.in. poprzez SMS, VMS, email, połączenia głosowe oraz aplikację dla contact center.

Co nas wyróżnia? Młody, zgrany zespół. Możliwość pracy przy realizacji ciekawych projektów. Stabilne zatrudnienie – jesteśmy laureatem konkursu Solidny Pracodawca 2015 Roku (szkolenia, wyjazdy integracyjne zagraniczne, system motywacyjny, opieka medyczna i karnet sportowy).

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za rozwój obecnego oprogramowania oraz tworzenie nowych produktów i usług w oparciu o zaawansowane technologie oraz standardy telekomunikacyjne.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość ASP.NET MVC
  • Praktyczna znajomość CSS, JavaScript i jQuery
  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku programisty .NET
  • Doświadczenie w projektowaniu architektury systemów informatycznych

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość Angular.js, Web Telerik Controls
  • Znajomość relacyjnych baz danych oraz języka SQL
  • Znajomość less/sass

Oferujemy:

  • Pracę w komfortowych warunkach (np. własne DataCenter, laptop, telefon komórkowy)
  • Progresywny system płac oraz kwartalny system oceny efektywności pracownika
  • System premiowy
  • Dodatkowe świadczenia socjalne (np. prywatna opieka medyczna, karta Benefit)
  • Program szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych (np. certyfikacja Microsoft, możliwość rozwoju zawodowego (ścieżka kariery)

Administratorem danych jest Tide Software Sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie przy ul. Orężnej 1A. Dane zawarte w aplikacji o pracę przetwarzane są w celach związanych z prowadzeniem bieżącej oraz przyszłych rekrutacji. Każdy kandydat do pracy ma prawo wglądu w swoje dane i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostawiamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Obecnie poszukujemy:

  • Programista Angular Białystok

    Masz doświadczenie w projektowaniu architektury systemów informatycznych? Rozpocznij nową przygodę u dostawcy najbardziej kompleksowych usług komunikacyjnych w Polsce. Więcej
  • Programista ASP.NET MVC Białystok

    Posiadasz co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku programisty .NET? Dołącz do naszego zespołu i bądź współtwórcą nowych produktów i usług opartych o zaawansowane technologie. Więcej
  • Account ManagerPiaseczno

    Posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży? Jesteś osobą komunikatywną i dobrze zorganizowaną? Rozważ naszą ofertę. Więcej
  • Asystentka działu sprzedażyPiaseczno

    Jesteś osobą komunikatywną i dobrze zorganizowaną? Chcesz rozwijać swoje umiejętności w dziale sprzedaży? Rozważ naszą ofertę. Więcej
  • 1

Solidny Pracodawca 2015

Nasza firma zwyciężyła w renomowanym konkursie Solidny Pracodawca, zdobywając wyróżnienie obok takich marek, jak: Wittchen, mBank czy Nokia.

Artykuł w Gazecie Wyborczej