oferta pracy w Tide Software na stanowisku Pricing and Profitability Manager

 

Poznaj nas bliżej:

Co powiesz na pracę w firmie z ciekawej branży telekomunikacyjnej, która nieustannie się rozwija? Szukasz pracodawcy, który może pochwalić się stabilną pozycją na rynku nawet w trudnych aktualnie czasach? Nie przekonują Cię wielkie korporacje i praca na open space? Idealnie, już brzmisz jak nasz pracownik! Biuro Tide Software zapewnia prawdziwie domową atmosferę. Przychodząc tu spotkasz przyjaznych ludzi, którzy podobnie jak Ty są ambitni, chcą się rozwijać, podnosić swoje kwalifikacje, mają do siebie dystans i pozytywne nastawienie. Działamy na polskim rynku od 15 lat, ale nieustannie rozwijamy tworzone przez nas produkty do kompleksowej komunikacji w biznesie. Ciągle stawiamy na rozwój naszej firmy i szukamy osób, które z pasją będą działały w obszarze kontaktu z dostawcami i operatorami. Jeśli jesteś jedną z nich, prześlij nam swoje CV. Może nie zapewnimy Ci owocowych wtorków i biletów do kina na piątkowy wieczór, ale turnieje na Play Station, pyszną pizzę wypiekaną na miejscu w prawdziwym piecu do pizzy oraz wyjazdy integracyjne w Polsce i zagranicą masz jak w banku!

 

Pricing and Profitability Manager

 

miejsce pracy – Piaseczno k/Warszawy lub Białystok

 

Do Twoich obowiązków będzie należało:

 • Zarządzanie ciągłością umów z operatorami telekomunikacyjnymi w tym budowanie relacji oraz udział w negocjacjach
 • Planowanie procesów zakupowych usług od operatorów telekomunikacyjnych
 • Kontrolowanie wykonania zobowiązań wynikających z umów z operatorami telekomunikacyjnymi
 • Wybieranie najbardziej efektywnych kosztowo metod kierowania ruchu telekomunikacyjnego
 • Weryfikacja i rozliczanie faktur od operatorów telekomunikacyjnych
 • Sporządzanie raportów i zestawień dotyczących rozliczeń usług telekomunikacyjnych
 • Poszukiwanie i nawiązywanie współpracy z dostawcami usług telekomunikacyjnych spoza RP
 • Monitorowanie rynku telekomunikacyjnego pod kątem usług świadczonych przez Pracodawcę

Nasze wymagania:

 • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne
 • Nastawienie na współpracę oraz efektywność biznesową
 • Umiejętność analitycznego wyciągania wniosków z dostępnych danych, raportów, analiz
 • Wielozadaniowość i umiejętność pracy pod presją czasu
 • Dobra organizacja czasu pracy, samodzielność i nastawienie na rozwiązywanie problemów
 • Dokładność, sumienność i zaangażowanie, poczucie odpowiedzialności
 • Bardzo dobra obsługa MS Office (w szczególności Excel, Word)
 • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2

To oferujemy:

 • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat lub kontrakt B2B (do wyboru), w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, tworzącej innowacyjne rozwiązania
 • Samodzielną pracę i możliwość rozwoju zawodowego
 • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym i profesjonalnym zespole
 • Pakiet socjalny (kursy językowe, ubezpieczenie medyczne, karnety sportowe, grupowe ubezpieczenie na życie)
 • Komfortowe biuro z parkingiem w dogodnej lokalizacji
 • Wyjazdy integracyjne budujące Twoje relacje z innymi i dostarczające atrakcji. Byliśmy już na Malcie, w Neapolu, Barcelonie, Lizbonie, Wrocławiu, a jeszcze wcześniej w Toskanii oraz „garażówki” – czyli imprezy, podczas których pieczemy najlepszą pizzę w mieście ;)

 

Oferty CV z dopiskiem Pricing and Profitability Manager prosimy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Wysyłając CV wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez Tide Software Sp. z o.o., w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w tym procesie rekrutacyjnym. Zgodę możesz cofnąć w każdej chwili.

Jeśli chcesz, byśmy odezwali się w przyszłości dopisz:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez Tide Software Sp. z o.o., w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Wiem, że tę zgodę mogę cofnąć w każdej chwili.

Administrator Danych Osobowych: Tide Software Sp. z o.o., ul. Kolejowa 12c lok. 14 15-701 Białystok, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Inspektor Ochrony Danych: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dane osobowe gromadzone przy pomocy aplikacji o pracę (CV) – zarówno na potrzeby bieżącej rekrutacji jak i na poczet przyszłych - przetwarzane są na podstawie art. 6 ust 1 lit. a RODO. Dane osobowe związane z uczestnictwem w tej rekrutacji będą przechowywane do czasu jej zakończenia. Jeśli wyraziłaś/eś zgodę na uczestnictwo w następnych rekrutacjach, do czasu cofnięcia tej zgody. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Tide Software, jak też podmiotom udzielającym jej wsparcia na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Masz prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Masz również prawo wniesienia skargi do PUODO, gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie w w/w celach jest dobrowolne, ale niezbędne by uczestniczyć w bieżącym procesie i ew. przyszłych rekrutacjach.