Młodszy programista .NET (staż)

oferta pracy w Tide Software na stanowisku Młodszy programista .NET (staż) (Białystok)

 

Dla wielu osób wybór firmy, w której zdobędą doświadczenie zawodowe ma ogromne znaczenie. Doskonale to rozumiemy! 

Dlatego regularnie organizujemy programy stażowe, w trakcie których przekazujemy nie tylko naszą wiedzę i umiejętności, ale także oddajemy całe serce i pozytywną energię, by nasi stażyści nauczyli się od nas jak najwięcej.

Aktualnie poszukujemy absolwentów, studentów i osoby uczące się, zainteresowane pracą stacjonarną w Białymstoku na minimum 3/4 etatu (6 godzin dziennie) do rozwijania naszych rozwiązań w ramach płatnego, 3-miesięcznego stażu. Po stażu, wybranym osobom gwarantujemy dalsze zatrudnienie na stanowisku juniorskim.

Kim jesteśmy?

Tide Software od kilkunastu lat dostarcza usługi telekomunikacyjne oraz oprogramowanie szerokiej grupie klientów biznesowych. Jesteśmy jednym z największych polskich operatorów telekomunikacyjnych i software house z siedzibą w Białymstoku. Z naszych usług korzystają liderzy na polskim rynku: 6 z 10 największych banków, 8 z 10 największych firm windykacyjnych oraz topowe sieci handlowe. Działamy w Polsce i za granicą. Nie zatrzymujemy się, prowadzimy projekty badawczo-rozwojowe z wykorzystaniem sztucznej inteligencji.

 

Czym wyróżniamy się na rynku i dlaczego warto do nas aplikować?

 • Tide Software już od 15 lat jest prężnie rozwijającą się firmą o stabilnej pozycji na rynku
 • Jesteśmy największym w Polsce dostawcą kompleksowych rozwiązań do komunikacji biznesowej
 • Tworzymy innowacyjne produkty, z których korzystają topowe marki i firmy
 • Rozwijamy własne algorytmy sztucznej inteligencji, które z powodzeniem wykorzystujemy w naszych produktach

Czym będziesz się zajmować?

 • Projektowaniem i realizacją rozwiązań w technologii .NET
 • Braniem udziału w pracach koncepcyjnych nad rozwojem produktów i usług
 • Analizą i usuwaniem zgłoszonych błędów
 • Dostarczaniem wysokiej jakości kodu oraz najlepszych rozwiązań powierzonych zadań
 • Aktywnym udziałem w wewnątrz zespołowej wymianie wiedzy

Co jeszcze możemy Ci zaoferować?

 • Ogrom wiedzy i szkoleń od naszych najlepszych specjalistów
 • Pracę z najnowocześniejszymi technologiami
 • Niekorporacyjną atmosferę
 • Stabilne zatrudnienie po zakończeniu stażu

Zastanawiasz się, czy warto przyjść do nas na staż?

Czy wiesz, że w białostockim biurze Tide Software organizujemy staże programistyczne od 2014 roku?! Przez te lata pod naszymi skrzydłami uczyło się wiele osób. Nasz zespół to najlepszy dowód, dlaczego warto do nas aplikować :)

Wyślij swoje CV i dołącz do nas!

Oferty CV z dopiskiem Młodszy programista .NET (staż) prosimy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wysyłając CV wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez Tide Software Sp. z o.o., w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w tym procesie rekrutacyjnym. Zgodę możesz cofnąć w każdej chwili.

Jeśli chcesz, byśmy odezwali się w przyszłości dopisz:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez Tide Software Sp. z o.o., w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Wiem, że tę zgodę mogę cofnąć w każdej chwili.

Administrator Danych Osobowych: Tide Software Sp. z o.o., ul. Kolejowa 12c lok. 14 15-701 Białystok, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Inspektor Ochrony Danych: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dane osobowe gromadzone przy pomocy aplikacji o pracę (CV) – zarówno na potrzeby bieżącej rekrutacji jak i na poczet przyszłych - przetwarzane są na podstawie art. 6 ust 1 lit. a RODO. Dane osobowe związane z uczestnictwem w tej rekrutacji będą przechowywane do czasu jej zakończenia. Jeśli wyraziłaś/eś zgodę na uczestnictwo w następnych rekrutacjach, do czasu cofnięcia tej zgody. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Tide Software, jak też podmiotom udzielającym jej wsparcia na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Masz prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Masz również prawo wniesienia skargi do PUODO, gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie w w/w celach jest dobrowolne, ale niezbędne by uczestniczyć w bieżącym procesie i ew. przyszłych rekrutacjach.