Kierownik projektów integracyjnych dla kluczowych klientów (Białystok)

Kim jesteśmy?

Od ponad 11 lat dostarczamy usługi telekomunikacyjne oraz oprogramowanie szerokiej grupie klientów biznesowych. Z naszych usług korzysta aktualnie 6 z 10 największych banków oraz 8 z 10 największych firm windykacyjnych w Polsce, największe sieci handlowe z branży fashion. Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku, pracujemy bezpośrednio zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi operatorami GSM i telefonii stacjonarnej.

Co nas wyróżnia?

Lubiący się zespół pracowników. Przyjazny klimat pracy bez „wyścigu szczurów”. Ciekawe i motywujące projekty. Dedykowany program rozwoju zawodowego. Możliwość uczestnictwa w szkoleniach (produktowe, zarządzanie projektami, j. angielski, SQL) i certyfikacji. Stabilne zatrudnienie i przejrzysty system premiowy. Atrakcyjne wyjazdy integracyjne.

Zakres obowiązków:

  • Planowanie prac projektowych z uwzględnieniem strategii i celów biznesowych organizacji.
  • Uzgadnianie z zespołem wdrożeniowym, produkcyjnym, sprzedażowym i wsparcia klienta wymagań oraz zakresu prowadzonych projektów.
  • Definiowanie i planowanie kamieni milowych.
  • Opracowanie i utrzymanie systemu raportowania stanu projektów.
  • Monitorowanie i kontrola postępu prac w prowadzonych projektach.
  • Zarządzanie zakresem, budżetem, harmonogramem, zmianą i ryzykiem.
  • Zarządzanie bezpieczeństwem danych w trakcie realizacji projektu.
  • Bieżące koordynowanie jakości realizacji projektu.
  • Dbanie w całym cyklu trwania projektu o przejrzystą i efektywną komunikację między działami biorącymi udział w realizacji projektu.
  • Inwentaryzacja istniejących projektów.
  • Sporadyczne delegacje.

Poszukiwane kompetencje:

  • Minimum 3 lata doświadczenia jako Project Manager, w tym współpraca z zespołami produkcyjnymi, wdrożeniowymi, sprzedażowymi i wsparcia klienta.
  • Znajomość w teorii i praktyce minimum jednej metodologii zarządzania projektami jak framework Agile (Scrum, Kanban), PRINCE2, PMBoK.
  • Znajomość j. angielskiego minimum na poziomie komunikatywnym.
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie certyfikacji PMP/Prince2/Agile PM/PSM, innych.
  • Znajomość praktyczna MS Project oraz pakietu MS Office.
  • Umiejętność planowania, monitorowania i kontroli postępu prac w prowadzonych projektach.
  • Umiejętności analitycznego myślenia i motywacja do zdobywania nowych kompetencji.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, wielozadaniowość, umiejętność prowadzenia negocjacji.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne z umiejętnością dostosowywania się do odbiorcy, sytuacji i kanału komunikacji, w tym wideokonferencji.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, której nie straszny nawet koronawirus (my nie zwalniamy, my stale rekrutujemy).
  • Pracę w biurze z dogodną lokalizacją (centrum Białegostoku) z dużym parkingiem pod samym biurem.
  • Pracę w zespole tworzącym innowacyjne rozwiązania teleinformatyczne.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kompetencji wraz z transparentnym systemem premiowym.
  • Umowę o pracę lub kontrakt – Ty decydujesz.
  • Opiekę medyczną i kartę Benefit System.
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji (np. szkolenia produktowe, zarządzania projektami, j. angielski, SQL) wraz z certyfikacją.
  • Niezbędne narzędzia pracy: komputer, telefon.
  • Uczestnictwo w krajowych i zagranicznych integracjach – ostatnio byliśmy na Malcie. Wcześniej w Neapolu, Barcelonie, Lizbonie, Wrocławiu, a jeszcze wcześniej w Toskanii.
  • Miłą, przyjacielską atmosferę pracy.

Wysyłając CV wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez Tide Software Sp. z o.o., w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w tym procesie rekrutacyjnym. Zgodę możesz cofnąć w każdej chwili.

Jeśli chcesz, byśmy odezwali się w przyszłości dopisz:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez Tide Software Sp. z o.o., w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Wiem, że tę zgodę mogę cofnąć w każdej chwili.

Dane osobowe gromadzone przy pomocy aplikacji o pracę (CV) – zarówno na potrzeby bieżącej rekrutacji jak i na poczet przyszłych - przetwarzane są na podstawie art. 6 ust 1 lit. a RODO. Dane osobowe związane z uczestnictwem w tej rekrutacji będą przechowywane do czasu jej zakończenia. Jeśli wyraziłaś/eś zgodę na uczestnictwo w następnych rekrutacjach, do czasu cofnięcia tej zgody. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Tide Software, jak też podmiotom udzielającym jej wsparcia na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Masz prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Masz również prawo wniesienia skargi do PUODO, gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie w w/w celach jest dobrowolne, ale niezbędne by uczestniczyć w bieżącym procesie i ew. przyszłych rekrutacjach.