ASYSTENTKA ZARZĄDU (Piaseczno)

Kim jesteśmy? Od ponad 11 lat dostarczamy usługi telekomunikacyjne oraz oprogramowanie szerokiej grupie klientów biznesowych. Z naszych usług korzysta aktualnie 6 z 10 największych banków oraz 8 z 10 największych firm windykacyjnych w Polsce, największe sieci handlowe z branży fashion. Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku, pracujemy bezpośrednio zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi operatorami GSM i telefonii stacjonarnej.

Co nas wyróżnia? Młody, zgrany zespół. Możliwość pracy przy realizacji ciekawych projektów. Stabilne zatrudnienie, możliwość stałego rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach.

W związku z rozbudową naszego działu administracyjnego poszukujemy osób na stanowisko Asystentka Zarzadu do Piaseczna k. Warszawy.

Co będzie należało do Twoich obowiązków:

  • wspieranie organizacyjno-administracyjne Zarządu;
  • koordynacja kalendarza Zarządu, organizację spotkań biznesowych;
  • zachowanie sprawnego przepływu informacji w organizacji;
  • prowadzenie korespondencji mailowej oraz telefonicznej;
  • wsparcie Zarządu przy bieżących projektach biznesowych;
  • prowadzenie rejestru faktur i innych dokumentów, w tym umów;
  • prowadzenie korespondencji z urzędami i partnerami biznesowymi;
  • współtworzenie pozytywnego wizerunku firmy;
  • oraz wszystkie inne zadania ad hoc zlecone przez przełożonych.
  • Aplikuj, jeśli:

    • lubisz pracę na tym stanowisku;
    • jesteś samodzielna i uporządkowana;
    • jesteś zaangażowana w wykonywaną pracę;
    • umiesz doprowadzać sprawy do pozytywnego zakończenia;
    • posiadasz wyższe wykształcenie;
    • komunikowanie się w języku polskim i angielskim nie sprawia Ci trudności;
    • masz co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy o podobnym charakterze;
    • posiadasz do tego doświadczenie w pracy w firmie telekomunikacyjnej lub IT – jesteś idealną kandydatką!

    Co w zamian otrzymasz od nas:

    • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, której nie straszny nawet koronawirus (my nie zwalniamy, my stale rekrutujemy);
    • pracę w biurze z dogodną lokalizacją (granica Warszawa/ Piaseczno) z parkingiem pod samym biurem;
    • pracę w środowisku, tworzącym innowacyjne rozwiązania teleinformatyczne;
    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kompetencji;
    • umowę o pracę lub kontrakt – Ty decydujesz;
    • opiekę medyczną i kartę Benefit System;
    • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;
    • niezbędne narzędzia pracy: komputer, telefon;
    • uczestnictwo w krajowych i zagranicznych integracjach – ostatnio byliśmy na Malcie. Wcześniej w Neapolu, Barcelonie, Lizbonie, Wrocławiu, a jeszcze wcześniej w Toskanii.
    • miłą, przyjacielską atmosferę pracy.

    Wysyłając CV wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez Tide Software Sp. z o.o., w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w tym procesie rekrutacyjnym. Zgodę możesz cofnąć w każdej chwili.

    Jeśli chcesz, byśmy odezwali się w przyszłości dopisz:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez Tide Software Sp. z o.o., w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Wiem, że tę zgodę mogę cofnąć w każdej chwili.

    Dane osobowe gromadzone przy pomocy aplikacji o pracę (CV) – zarówno na potrzeby bieżącej rekrutacji jak i na poczet przyszłych - przetwarzane są na podstawie art. 6 ust 1 lit. a RODO. Dane osobowe związane z uczestnictwem w tej rekrutacji będą przechowywane do czasu jej zakończenia. Jeśli wyraziłaś/eś zgodę na uczestnictwo w następnych rekrutacjach, do czasu cofnięcia tej zgody. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Tide Software, jak też podmiotom udzielającym jej wsparcia na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Masz prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Masz również prawo wniesienia skargi do PUODO, gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie w w/w celach jest dobrowolne, ale niezbędne by uczestniczyć w bieżącym procesie i ew. przyszłych rekrutacjach.

    Obecnie poszukujemy:

    • Frontend Developer (Białystok)

      Kim jesteśmy? Tide Software od kilkunastu lat dostarcza usługi telekomunikacyjne oraz oprogramowanie szerokiej grupie klientów biznesowych. Jesteśmy jednym z największych polskich operatorów telekomunikacyjnych i software house z siedzibą w Białymstoku. Z naszych usług korzystają liderzy na polskim rynku: 6 z Read More
    • OFFICE MANAGER (Piaseczno)

      Kim jesteśmy? Od ponad 11 lat dostarczamy usługi telekomunikacyjne oraz oprogramowanie szerokiej grupie klientów biznesowych. Z naszych usług korzysta aktualnie 6 z 10 największych banków oraz 8 z 10 największych firm windykacyjnych w Polsce, największe sieci handlowe z branży fashion. Read More
    • ASYSTENTKA ZARZĄDU (Piaseczno)

    • Asystent/Koordynator ds. ochrony danych osobowych (Piaseczno)

    • Asystentka ZarząduPiaseczno

      Masz co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy o podobnym charakterze? Płynnie komunikujesz się w językach polskim i angielskim? Czekamy na Ciebie! Read More
    • Full Stack .NET DeveloperBiałystok

      Posiadasz ponad dwuletnie doświadczenie w pracy z platformą .NET? Rozpocznij nową przygodę u dostawcy najbardziej kompleksowych usług komunikacyjnych w Polsce. Read More
    • Specjalista Baz DanychBiałystok

      Posiadasz ponad dwuletnie doświadczenie w programowaniu w TSQL i chcesz dalej rozwijać swoje kompetencje? Z nami zdobędziesz certyfikaty Microsoft i przejdziesz szkolenia z ekspertami. Read More
    • Account ManagerPiaseczno

      Posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży? Jesteś osobą komunikatywną i dobrze zorganizowaną? Rozważ naszą ofertę. Read More
    • Specjalista ds. wsparcia KlientaBiałystok

      Umiesz współpracować z innymi i działać pod presją czasu? Szukamy osób potrafiących sprawnie zarządzać zgłoszeniami od klientów i zlecać pracę programistom. Read More
    • 1