Asystentka Działu Sprzedaży (Piaseczno)

Tide Software Sp. z o.o.

Kim jesteśmy? Firmą telekomunikacyjną działającą w sektorze B2B, obecną na rynku od 10 lat.

Co robimy? Tworzymy kompleksowe rozwiązania mające na celu usprawnienie procesów biznesowych z wykorzystaniem narzędzi telekomunikacyjnych – SMS, VMS, email, połączeń głosowych.

Co nas wyróżnia? Młody, zgrany zespół. Możliwość pracy przy realizacji ciekawych projektów. Stabilne zatrudnienie – jesteśmy laureatem konkursu Solidny Pracodawca 2015 Roku (szkolenia, wyjazdy integracyjne zagraniczne, system motywacyjny, opieka medyczna i karnet sportowy).

W związku z rozbudową naszego działu sprzedaży poszukujemy osoby na stanowisko Asystentki Działu Sprzedaży

zostań wsparciem działu sprzedaży w firmie telekomunikacyjnej w Piasecznie.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiadać będzie za wsparcie Działu Sprzedaży firmy Tide Software

Nasze oczekiwania

  • Doświadczenie w sprzedaży telefonicznej lub bezpośredniej obsłudze klienta
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • Wyższe wykształcenie lub ostatni rok studiów
  • Dostępność w pełnym wymiarze godzin 40h/tydzień
  • Chęć rozwoju w dziale sprzedaży

Podstawowe obowiązki:

  • Poszukiwanie Klientów biznesowych
  • Tworzenie oraz porządkowanie baz Klientów biznesowych
  • Tworzenie e-maili ofertowych oraz kontakt telefoniczny z Klientem
  • Umawianie spotkań
  • Pomoc w organizacji i obsłudze eventów sponsorowanych przez Tide Software

Nasza oferta:

  • Umowa o pracę
  • Interesująca praca w młodym i dynamicznym zespole
  • Pakiet socjalny (opieka medyczna, pakiet sportowy)
  • Stałe wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Narzędzia pracy (notebook, smartfon)

Administratorem danych jest Tide Software Sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie przy ul. Orężnej 1A. Dane zawarte w aplikacji o pracę przetwarzane są w celach związanych z prowadzeniem bieżącej oraz przyszłych rekrutacji. Każdy kandydat do pracy ma prawo wglądu w swoje dane i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostawiamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty. Pozostawiamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Obecnie poszukujemy:

  • Programista Angular Białystok

    Masz doświadczenie w projektowaniu architektury systemów informatycznych? Rozpocznij nową przygodę u dostawcy najbardziej kompleksowych usług komunikacyjnych w Polsce. Więcej
  • Programista ASP.NET MVC Białystok

    Posiadasz co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku programisty .NET? Dołącz do naszego zespołu i bądź współtwórcą nowych produktów i usług opartych o zaawansowane technologie. Więcej
  • Account ManagerPiaseczno

    Posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży? Jesteś osobą komunikatywną i dobrze zorganizowaną? Rozważ naszą ofertę. Więcej
  • Asystentka działu sprzedażyPiaseczno

    Jesteś osobą komunikatywną i dobrze zorganizowaną? Chcesz rozwijać swoje umiejętności w dziale sprzedaży? Rozważ naszą ofertę. Więcej
  • 1

Solidny Pracodawca 2015

Nasza firma zwyciężyła w renomowanym konkursie Solidny Pracodawca, zdobywając wyróżnienie obok takich marek, jak: Wittchen, mBank czy Nokia.

Artykuł w Gazecie Wyborczej