O nas:

Tide Software od kilkunastu lat dostarcza usługi telekomunikacyjne oraz oprogramowanie szerokiej grupie klientów biznesowych. Jesteśmy jednym z największych polskich operatorów telekomunikacyjnych i software house z siedzibą w Białymstoku. Z naszych usług korzystają liderzy na polskim rynku: 6 z 10 największych banków, 8 z 10 największych firm windykacyjnych oraz topowe sieci handlowe. Działamy w Polsce i za granicą. Nie zatrzymujemy się, prowadzimy projekty badawczo-rozwojowe z wykorzystaniem sztucznej inteligencji.

 

Administrator/-ka baz danych

 

miejsce pracy – Białystok, Piaseczno k/Warszawy lub zdalnie

 

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za administrowanie i monitorowanie wydajności baz danych, a także za rozwój i optymalizację procesów bazodanowych, tworzenie zapytań oraz procedur SQL.

Wymagania:

 • min. 2 lata doświadczenia w administrowaniu, utrzymaniu i monitorowaniu baz danych MS SQL
 • bardzo dobra znajomość MS SQL Server
 • bardzo dobra znajomość SQL z uwzględnieniem zagadnień pracy na bardzo dużych zbiorach danych przy zachowaniu wysokiej wydajności i szybkości działania kodu
 • co najmniej 3-letnie praktyczne doświadczenie w programowaniu w TSQL
 • umiejętność identyfikacji, analizowania oraz rozwiązywania problemów
 • gotowość do podejmowania nowych wyzwań i ciągłej nauki
 • mile widziana praca na hurtowniach danych
 • mile widziane doświadczenie w administrowaniu bazami MariaDB

Oferujemy:

 • umowę o pracę na pełny etat lub B2B w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, tworzącej innowacyjne rozwiązania teleinformatyczne
 • progresywny system płac oraz kwartalne, jasno wyliczane premie
 • pracę w komfortowych warunkach (m.in. własne DataCenter, laptop, dodatkowe monitory, telefon komórkowy) w firmie dalekiej od kultury dużych korporacji
 • pracę tylko na rzecz jednej firmy Tide Software - nie jesteśmy podwykonawcą w obcych projektach
 • możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w zaawansowanych technologicznie projektach, sztucznej inteligencji oraz udział w R&D
 • program szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych (np. certyfikacja Microsoft, możliwość rozwoju zawodowego wg ustalonej wspólnie ścieżki kariery)
 • opiekę medyczną w uznanej ogólnopolskiej sieci przychodni
 • kartę sportową akceptowaną przez benefitsystems.pl pomagającą zadbać o Twoje zdrowie i czas wolny
 • miłą i przyjacielską atmosferę pracy oraz zgrany zespół młodych ludzi
 • Uczestnictwo w krajowych i zagranicznych integracjach. Byliśmy już na Malcie, w Neapolu, Barcelonie, Lizbonie, Wrocławiu, a jeszcze wcześniej w Toskanii

 

Oferty CV z dopiskiem Administrator/-ka baz danych prosimy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Wysyłając CV wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez Tide Software Sp. z o.o., w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w tym procesie rekrutacyjnym. Zgodę możesz cofnąć w każdej chwili.

Jeśli chcesz, byśmy odezwali się w przyszłości dopisz:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez Tide Software Sp. z o.o., w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Wiem, że tę zgodę mogę cofnąć w każdej chwili.

Administrator Danych Osobowych: Tide Software Sp. z o.o., ul. Kolejowa 12c lok. 14 15-701 Białystok, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Inspektor Ochrony Danych: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dane osobowe gromadzone przy pomocy aplikacji o pracę (CV) – zarówno na potrzeby bieżącej rekrutacji jak i na poczet przyszłych - przetwarzane są na podstawie art. 6 ust 1 lit. a RODO. Dane osobowe związane z uczestnictwem w tej rekrutacji będą przechowywane do czasu jej zakończenia. Jeśli wyraziłaś/eś zgodę na uczestnictwo w następnych rekrutacjach, do czasu cofnięcia tej zgody. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Tide Software, jak też podmiotom udzielającym jej wsparcia na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Masz prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Masz również prawo wniesienia skargi do PUODO, gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie w w/w celach jest dobrowolne, ale niezbędne by uczestniczyć w bieżącym procesie i ew. przyszłych rekrutacjach.