Wiele form komunikacji

Jedno rozwiązanie dla różnych branż

Poznaj usługi Tide

Account Manager (Piaseczno)

Tide Software Sp. z o.o.

Kim jesteśmy? Firmą telekomunikacyjną działającą w sektorze B2B, obecną na rynku od 10 lat.

Nasi klienci miesięcznie generują:

  • 50 mln wiadomości email
  • 30 mln wiadomości SMS do 1700 operatorów z 216 krajów
  • 33 mln połączeń głosowych.

Co robimy? Stworzyliśmy największą w Polsce platformę telekomunikacyjną usprawniającą procesy biznesowe m.in. poprzez SMS, VMS, email, połączenia głosowe oraz aplikację dla contact center.

Co nas wyróżnia? Młody, zgrany zespół. Możliwość pracy przy realizacji ciekawych projektów. Stabilne zatrudnienie – jesteśmy laureatem konkursu Solidny Pracodawca 2015 Roku (szkolenia, wyjazdy integracyjne zagraniczne, system motywacyjny, opieka medyczna i karnet sportowy).

W związku z rozbudową naszego działu sprzedaży poszukujemy osób na stanowisko Account Managera do Piaseczna k. Warszawy.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż usług Tide Software oraz budowanie relacji z klientem biznesowym.

Nasze oczekiwania:

  • Łatwość nawiązywania i utrzymywania relacji z klientami
  • Min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży do klienta biznesowego (mile widziana branża telekomunikacyjna lub IT)
  • Wyższe wykształcenie lub ostatni rok studiów
  • Znajomość technik sprzedaży i swoboda prezentacji
  • Samodzielność i doskonała organizacja pracy własnej
  • Konsekwencja i wytrwałość w dążeniu do celu

Podstawowe obowiązki:

  • Sprzedaż usług firmy Tide Software
  • Utrzymywanie relacji z pozyskanymi i dotychczasowymi klientami firmy
  • Udział w spotkaniach sprzedażowych
  • Reprezentowanie firmy podczas targów, konferencji i innych eventów branżowych

Nasza oferta:

  • Umowa o pracę
  • Interesująca praca w młodym i dynamicznym zespole
  • Pakiet socjalny (opieka medyczna, pakiet sportowy)
  • Stałe wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Narzędzia pracy (notebook, smartfon)

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez Tide Software Sp. z o.o., w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w tym procesie rekrutacyjnym. Wiem, że tę zgodę mogę cofnąć w każdej chwili.

2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez Tide Software Sp. z o.o., w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Wiem, że tę zgodę mogę cofnąć w każdej chwili.

Dodatkowe informacje istotne dla Ciebie:

Dane osobowe gromadzone przy pomocy aplikacji o pracę (CV) – zarówno na potrzeby bieżącej rekrutacji jak i na poczet przyszłych - przetwarzane są na podstawie art. 6 ust 1 lit. a RODO, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a RODO. Dane osobowe związane z uczestnictwem w tej rekrutacji będą przechowywane do czasu jej zakończenia. Jeśli wyraziłeś zgodę na uczestnictwo w następnych rekrutacjach, do czasu cofnięcia tej zgody. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Tide Software, jak też podmiotom udzielającym jej wsparcia na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Masz prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Masz również prawo wniesienia skargi do PUODO, gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy RODO.

Podanie danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie w w/w celach jest dobrowolne, ale niezbędne by uczestniczyć w bieżącym procesie i ew. przyszłych rekrutacjach.

Obecnie poszukujemy:

  • 1

Solidny Pracodawca 2015

Nasza firma zwyciężyła w renomowanym konkursie Solidny Pracodawca, zdobywając wyróżnienie obok takich marek, jak: Wittchen, mBank czy Nokia.

Artykuł w Gazecie Wyborczej