• WhatsApp Business API


  Nowe rozwiązanie do komunikacji mobilnej dla firm w naszej ofercie

  Dowiedz się więcej
 • 1

Account Manager (Piaseczno)

oferta pracy w Tide Software na stanowisku Account Manager

 

Poznaj nas bliżej:

Co powiesz na pracę w firmie z ciekawej branży telekomunikacyjnej, która nieustannie się rozwija? Szukasz pracodawcy, który może pochwalić się stabilną pozycją na rynku nawet w trudnych aktualnie czasach? Nie przekonują Cię wielkie korporacje, praca na open space i dojazd w korkach do biura?

Idealnie, już brzmisz jak nasz pracownik! Biuro Tide Software w Piasecznie mieści się w domu jednorodzinnym i zapewnia prawdziwie domową atmosferę. Przychodząc tu spotkasz ludzi, którzy podobnie jak Ty są ambitni, chcą się rozwijać, podnosić swoje kwalifikacje, mają do siebie dystans i pozytywne nastawienie.

Działamy na polskim rynku od blisko 15 lat, ale nieustannie rozwijamy tworzone przez nas produkty do kompleksowej komunikacji w biznesie. Obecnie stawiamy sobie za cel rozwój naszego działu sprzedaży i szukamy osób, które z pasją i zaangażowaniem będą zdobywały klientów dla Tide Software. Jeśli jesteś jedną z nich prześlij nam swoje CV. Może nie zapewnimy Ci owocowych wtorków i biletów do kina na piątkowy wieczór, ale pyszną pizzę wypiekaną na miejscu w prawdziwym piecu do pizzy oraz wyjazdy integracyjne w Polsce i zagranicą masz jak w banku!

W związku z rozbudową naszego działu sprzedaży poszukujemy osób na stanowisko Account Managera do Piaseczna k. Warszawy.

 

Opis Stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż usług Tide Software oraz budowanie relacji z klientem biznesowym.

 

Nasze oczekiwania:

 • Łatwość nawiązywania i utrzymywania relacji z klientami
 • Doświadczenie w sprzedaży do klienta biznesowego (mile widziana branża telekomunikacyjna lub IT)
 • Wyższe wykształcenie lub ostatni rok studiów
 • Znajomość technik sprzedaży i swoboda prezentacji
 • Samodzielność i doskonała organizacja pracy własnej
 • Konsekwencja i wytrwałość w dążeniu do celu

Dodatkowo docenimy, jeżeli interesujesz się:

 • technologią VoIP
 • zagadnieniami telekomunikacyjnymi (telefony VoIP, centrale telefoniczne, łącza telefoniczne)

lub masz doświadczenie:

 • w zakresie integrowania systemów IT

 

Podstawowe obowiązki:

 • Sprzedaż usług firmy Tide Software
 • Utrzymywanie relacji z pozyskanymi i dotychczasowymi klientami firmy
 • Udział w spotkaniach sprzedażowych
 • Reprezentowanie firmy podczas targów, konferencji i innych eventów branżowych

 

Oferujemy:

 • Umowę o pracę na pełny etat lub kontrakt B2B (do wyboru), w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, tworzącej innowacyjne rozwiązania
 • Stałe wynagrodzenie oraz system premiowy
 • Pracę w trybie hybrydowym, w komfortowych warunkach (m.in. własny laptop, smartfon)
 • Interesującą pracę w młodym i dynamicznym zespole
 • Opiekę medyczną w uznanej ogólnopolskiej sieci przychodni
 • Kartę sportową akceptowaną przez www.benefitsystems.pl pomagającą zadbać o Twoje zdrowie i czas wolny
 • Krajowe i zagraniczne wyjazdy integracyjne budujące Twoje relacje z innymi i dostarczające atrakcji. Byliśmy już na Malcie, w Neapolu, Barcelonie, Lizbonie, Wrocławiu, a jeszcze wcześniej w Toskanii; oraz „garażówki” – czyli imprezy, podczas których pieczemy najlepszą pizzę w mieście ;)

 

CV prosimy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem ACCOUNT MANAGER

Wysyłając CV wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez Tide Software Sp. z o.o., w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w tym procesie rekrutacyjnym. Zgodę możesz cofnąć w każdej chwili.

Jeśli chcesz, byśmy odezwali się w przyszłości dopisz:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez Tide Software Sp. z o.o., w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Wiem, że tę zgodę mogę cofnąć w każdej chwili.

Administrator Danych Osobowych: Tide Software Sp. z o.o., ul. Kolejowa 12c lok. 14 15-701 Białystok, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Inspektor Ochrony Danych: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dane osobowe gromadzone przy pomocy aplikacji o pracę (CV) – zarówno na potrzeby bieżącej rekrutacji jak i na poczet przyszłych - przetwarzane są na podstawie art. 6 ust 1 lit. a RODO. Dane osobowe związane z uczestnictwem w tej rekrutacji będą przechowywane do czasu jej zakończenia. Jeśli wyraziłaś/eś zgodę na uczestnictwo w następnych rekrutacjach, do czasu cofnięcia tej zgody. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Tide Software, jak też podmiotom udzielającym jej wsparcia na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Masz prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Masz również prawo wniesienia skargi do PUODO, gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie w w/w celach jest dobrowolne, ale niezbędne by uczestniczyć w bieżącym procesie i ew. przyszłych rekrutacjach.