• WhatsApp Business API


  Nowe rozwiązanie do komunikacji mobilnej dla firm w naszej ofercie

  Dowiedz się więcej
 • 1

Za nami intensywny miesiąc. Rozpoczęliśmy sezon 5-cioma wydarzeniami branżowymi. Dobrze w końcu wrócić do spotkań networkingowych w realu oraz czerpać wiedzę i dzielić się doświadczeniem nie tylko zza ekranu monitora. Zobaczcie gdzie promowaliśmy innowacyjne rozwiązania Tide Software dla biznesu.

 

Kongres Lendtech

Kongres Lendtech to must have w kalendarzu spotkań branżowych sektora Digital Lending & Consumer Finance. Wydarzenie skierowane zarówno dla innowacyjnych pożyczkodawców, jak i dla podmiotów tworzących ekosystem digital lending. Nie mogło więc na nim zabraknąć Tide Software. Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w spotkaniu i porozmawiać z uczestnikami między innymi na temat bezpieczeństwa naszych produktów dla firm z sektora finansowego.

Tegoroczny kongres był wyjątkowy również dlatego, że została na nim zaprezentowana Polska Mapa Lendtech 2022. To unikatowe zestawienie przedstawiające wielkość sektora lendtech w Polsce. Tide Software znalazł się na nim już drugi rok z rzędu, dołączając tym samym do grona aż 124 docenionych firm. Bardzo dziękujemy za wyróżnienie!

 

Konferencja Krajowej Izby Komunikacji Ethernetowej KIKE

3-dniowe wydarzenie stworzone specjalnie z myślą o Małych i Średnich Operatorach Telekomunikacyjnych. Dla Tide Software to była okazja do wymiany doświadczeń, poznania nowych rozwiązań technologicznych i prawnych oraz spojrzenia na biznes z boku - oczami innych firm z tego samego środowiska. Hasło przewodnie „Razem możemy więcej” odzwierciedliło działania organizatorów, którzy połączyli siły z Grupą MiŚOT i Fundacją Nasza Wizja.

 

 

InternetBeta Conference

Kultowy event, który łączy środowiska związane z Internetem i nowymi technologiami. Podczas 3 dni prelegenci poruszyli najbardziej aktualne tematy z pogranicza marketingu, zarządzania, rozwoju biznesu i spraw społecznie ważnych. Dla nas to był cenny czas, obfitujący w ogrom wiedzy eksperckiej i dobrych praktyk od „wyjadaczy” rynku e-commerce. Mieliśmy również okazję nawiązać wartościowe relacje biznesowe i pokazać nasze rozwiązania wielu zainteresowanym firmom.

 

 

Kongres Zarządzania Wierzytelnościami

To aktualnie największe wydarzenie organizowanie przez Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Z przyjemnością wzięliśmy w nim udział, by budować i podtrzymać obecne relacje z ważnymi dla nas przedstawicielami sektora m.in.: bankowości, pożyczek, windykacji, ubezpieczeń, czy leasingów.  

 

 

WSKAŹNIKI WINDYKACYJNE

Tegoroczna konferencja to już III edycja wydarzenia „Jak dobrze mierzyć działania odzyskujące należności”. Tide Software do tej pory kilkakrotnie uczestniczyło w spotkaniach organizowanych przez Golden Solutions, więc i tym razem chętnie się pojawiliśmy. Poznaliśmy nowinki ze świata windykacji i posłuchaliśmy ciekawych case study topowych firm z branży. Jak zawsze miło nam było porozmawiać z obecnymi klientami i przedstawić nasze rozwiązania dla biznesu innym z branży windykacyjnej.

 • Koncepcja firmy

  Strategia Tide Software oparta jest na doświadczeniach, organizacji i sposobie myślenia zgodnych z „drogą Toyoty”. Read More
 • Otoczenie biznesowe

  Nasza wieloletnia obecność na rynku pozwoliła nam na wypracowanie przyjaznych relacji z wieloma firmami. Read More
 • Oferty pracy

  Zdobyliśmy tytuł Solidnego Pracodawcy Roku 2015. Wejdź na stronę i zapoznaj się z ofertami pracy w naszej firmie. Read More
 • Aktualności prasowe

  Bierzemy udział w konferencjach, sponsorujemy zespół rajdowy, udostępniamy nowe usługi. Read More
 • O nas

  Stawiamy na innowacyjność oraz na ludzi, co daje nam określony rezultat biznesowy. Read More
 • Kontakt

  T: (22) 29 27 900 E: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Read More
 • 1