• WhatsApp Business API


  Nowe rozwiązanie do komunikacji mobilnej dla firm w naszej ofercie

  Dowiedz się więcej
 • 1

W dniach 21-22 kwietnia 2022 roku w Warszawie miało miejsce Spotkanie Liderów Bankowości i Ubezpieczeń - Banking & Insurance Forum, w którym uczestniczył również Tide Software.

Spotkanie Liderów Bankowości i Ubezpieczeń

Całe 2 dni były przepełnione merytorycznymi debatami i prezentacji ekspertów rynku finansowego, którzy chętnie dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem. Nie zabrakło rozmów na temat dobrych praktyk, wyzwań branży, kierunków jej dalszego rozwoju.

Pierwszy dzień Forum zakończył się uroczystą Galą, podczas której zostały wręczone nagrody dla wyróżnionych osobistości i organizacji ze świata finansów.

Uroczysta Gala to nie tylko nagrody i wyróżnienia

W trakcie Gali Liderów Bankowości i Ubezpieczeń była możliwość wsparcia Fundacji Dziecięca Fantazja licytując ciekawe przedmioty. Podczas charytatywnej licytacji o Pałeczkę Sztafety Aniołków Matusińskiego, tę wspaniałą pamiątkę wygrał Tide Software i tym samym wsparliśmy ukraińskie dzieci będące pod opieką Fundacji Dziecięca Fantazja.

Kim są Aniołki Matusińskiego?

Aniołki Matusińskiego to polskie lekkoatletki ze sztafety 4x400 metrów. Nazwa pochodzi od nazwiska ich trenera - Aleksandra Matusińskiego. Sportsmenki odnoszą sukcesy i zdobywają medale od 2012 roku. Od kiedy w 2018 r. zostały mistrzyniami Europy, z każdej lekkoatletycznej imprezy, czy to Mistrzostwa Świata, Europy, na stadionie, czy w hali, zawsze przywożą medal. Pałeczka to absolutny unikat, nie do kupienia, podarowana przez trenera, Pana Aleksandra Matusińskiego. Oryginalna pałeczka sztafety z Olimpiady w Tokio 2020 z autografami zawodniczek, gdzie biegaczki po fenomenalnym biegu zdobyły srebrny medal olimpijski. W skład Aniołków Matusińskiego w Tokio 2020 weszły cztery lekkoatletki: Anna Kiełbasińska, Iga Baumgart-Witan, Małgorzata Hołub-Kowalik i Justyna Święty-Ersetic. 

Cieszymy się, że w kuluarach mogliśmy podzielić się swoją wiedzą na temat nowoczesnej technologii wykorzystywanej w rozwiązaniach do komunikacji Tide Software. Z przyjemnością słuchaliśmy liderów rynku finansowego czerpiąc inspirację, jeszcze bliżej poznając aktualne potrzeby i wyzwania, z którymi rynek ten mierzy się w tak szybko zmieniającej się rzeczywistości.

 • Koncepcja firmy

  Strategia Tide Software oparta jest na doświadczeniach, organizacji i sposobie myślenia zgodnych z „drogą Toyoty”. Read More
 • Otoczenie biznesowe

  Nasza wieloletnia obecność na rynku pozwoliła nam na wypracowanie przyjaznych relacji z wieloma firmami. Read More
 • Oferty pracy

  Zdobyliśmy tytuł Solidnego Pracodawcy Roku 2015. Wejdź na stronę i zapoznaj się z ofertami pracy w naszej firmie. Read More
 • Aktualności prasowe

  Bierzemy udział w konferencjach, sponsorujemy zespół rajdowy, udostępniamy nowe usługi. Read More
 • O nas

  Stawiamy na innowacyjność oraz na ludzi, co daje nam określony rezultat biznesowy. Read More
 • Kontakt

  T: (22) 29 27 900 E: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Read More
 • 1