• WhatsApp Business API


  Nowe rozwiązanie do komunikacji mobilnej dla firm w naszej ofercie

  Dowiedz się więcej
 • 1

Już 17 lutego 2022 roku spotkamy się we Wrocławiu na VII finałowej Gali Loan Magazine Awards 2022, której Tide Software jest Partnerem Technologicznym.

Od kilku lat wspieramy to wydarzenie, które jest jednym z najważniejszych i największych w branży pożyczkowej. Podczas Gali poznamy najlepszych z najlepszych wyłonionych z 5 nominowanych w każdej kategorii.

„Kapituła konkursowa” złożona z przedstawicieli rynku pośrednictwa finansowego przyna nagrody i wyróżnienia Loan Magazine Awards 2022 w następujących kategoriach: Pożyczka Roku, Instytucja Pożyczkowa Roku, Manager sprzedaży, Kryształ Jakości Partnerskiej, Manager zarządzania ryzykiem, Partner windykacyjny roku w zakresie kupna wierzytelności, Partner windykacyjny roku w zakresie serwisu wierzytelności, Partner sprzedaży, Rozwiązanie technologiczne roku oraz przyzna Specjalną nagrodę w kategorii Innowacja roku 2021.

Z kolei uczestnicy Gali Finałowej poprzez głosowanie SMS na żywo wybiorą zwycięzców w kategoriach: Marka roku 2021, Społecznie odpowiedzialni 2021, Biznesowy produkt roku 2021.

Tide Software jako Partner Technologiczny VII edycji Gali Loan Magazine Awards 2022 odpowiada za przeprowadzenie głosowania za pomocą naszego systemu SMS. To dla nas zaszczyt, że nasze rozwiązanie będzie wspierać tak ważną część tego wydarzenia!

Jak na każdej Gali, tak i w tym roku, odbędzie się licytacja na cele charytatywne, wspierając Fundację Zobacz Mnie.

Natomiast Gościem Specjalnym VII edycji Gali będzie Stanisław Soyka, genialny wokalista jazzowy, pianista i kompozytor, którego recitalu będziemy mieli okazję wszyscy wysłuchać.

Do zobaczenia we Wrocławiu!

 • Koncepcja firmy

  Strategia Tide Software oparta jest na doświadczeniach, organizacji i sposobie myślenia zgodnych z „drogą Toyoty”. Read More
 • Otoczenie biznesowe

  Nasza wieloletnia obecność na rynku pozwoliła nam na wypracowanie przyjaznych relacji z wieloma firmami. Read More
 • Oferty pracy

  Zdobyliśmy tytuł Solidnego Pracodawcy Roku 2015. Wejdź na stronę i zapoznaj się z ofertami pracy w naszej firmie. Read More
 • Aktualności prasowe

  Bierzemy udział w konferencjach, sponsorujemy zespół rajdowy, udostępniamy nowe usługi. Read More
 • O nas

  Stawiamy na innowacyjność oraz na ludzi, co daje nam określony rezultat biznesowy. Read More
 • Kontakt

  T: (22) 29 27 900 E: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Read More
 • 1