• WhatsApp Business API


  Nowe rozwiązanie do komunikacji mobilnej dla firm w naszej ofercie

  Dowiedz się więcej
 • 1

Stało się to już naszą tradycją. Od kilku lat dzielimy się dobrem z tymi, którzy najbardziej go potrzebują. Dookoła nas jest wiele osób, rodzin, którym warto pomóc i Tide Software nie jest na to obojętny.

Wiemy, że nasi Partnerzy docenią taki gest najbardziej. Bo to dzięki Wam, drodzy Klienci, jesteśmy, rozwijamy się i możemy pomagać potrzebującym.

W tym roku serce Tide Software zdobył rodzinny dom dziecka w naszej okolicy. To miejsce prowadzone przez wspaniałych ludzi, którzy dają schronienie dla 11 dzieci. Tworzą dla nich tymczasowy dom, w którym zarówno te najmłodsze, jak i nastoletnie dzieci mogą poczuć atmosferę kochającej rodziny, bliskości, troski. Potrzeby tak dużej rodziny są ogromne. Poza tymi codziennymi obowiązkami związanymi z opieką rodzicielską, dzieci wymagają stałej opieki lekarskiej, rehabilitacji i terapii. Lubią wszelkie zabawy rozwijające ich kreatywność, zdolności manualne oraz ruchowe, a najbardziej uwielbiają taniec. Ta forma aktywności daje im największą radość i stanowi dla nich także formę terapii. Dlatego oprócz zabawek rozwijających ich umiejętności, podarowaliśmy im sprzęt, dzięki któremu mogą ćwiczyć taniec i wspólnie bawić się przy ulubionej muzyce. Wierzymy, że dzięki temu pomożemy im choć na chwilę zapomnieć o trudnej sytuacji, w zamian dając zabawę, radość i bliskość.

To dzięki Państwu dzielimy się wsparciem z tymi, którzy bardzo tego potrzebują. Cieszymy się z tego niezmiernie i jesteśmy ogromnie wdzięczni, że razem możemy pomagać i sprawiać radość innym.

Życzymy Państwu wesołych Świąt Bożego Narodzenia w gronie najbliższych, wolnych od trosk i zmartwień oraz by Nowy Rok 2022 przyniósł Państwu wiele pomyślności i szczęścia.

Zespół Tide Software

  

 

 • Koncepcja firmy

  Strategia Tide Software oparta jest na doświadczeniach, organizacji i sposobie myślenia zgodnych z „drogą Toyoty”. Read More
 • Otoczenie biznesowe

  Nasza wieloletnia obecność na rynku pozwoliła nam na wypracowanie przyjaznych relacji z wieloma firmami. Read More
 • Oferty pracy

  Zdobyliśmy tytuł Solidnego Pracodawcy Roku 2015. Wejdź na stronę i zapoznaj się z ofertami pracy w naszej firmie. Read More
 • Aktualności prasowe

  Bierzemy udział w konferencjach, sponsorujemy zespół rajdowy, udostępniamy nowe usługi. Read More
 • O nas

  Stawiamy na innowacyjność oraz na ludzi, co daje nam określony rezultat biznesowy. Read More
 • Kontakt

  T: (22) 29 27 900 E: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Read More
 • 1