• WhatsApp Business API


  Nowe rozwiązanie do komunikacji mobilnej dla firm w naszej ofercie

  Dowiedz się więcej
 • 1

Podpisaliśmy umowę sponsorującą MKS Piaseczno przez kolejny sezon. Po sukcesach chłopców z rocznika 2006 w ostatnim sezonie, zdecydowaliśmy się kontynuować wsparcie drużyny przez kolejne miesiące. W ramach współpracy firma Tide Software ufundowała komplety nowych strojów oraz przekazała wsparcie finansowe na dalszy rozwój drużyny. Trzymamy mocno kciuki za sukces zespołu i walkę o Ekstraligę.

Umowa sponsorska została podpisana przez Prezesa MKS Piaseczno Jacka Krupnika i Wiceprezesa Tide Software Janusza Pytlaka. Kontrakt został zawarty na początku września i ma trwać do końca marca 2020 roku. Na froncie białych, meczowych koszulek MKS Piaseczno widnieje teraz czarne logo Tide CC – systemu Tide Software dla call center. Niezmiennie niebieskie, meczowe koszulki zdobi białe logo Tide Telco – usługi firmy, zapewniającej kompleksową komunikację głosową.

Podpisanie umowy MKS Piaseczno i Tide Software II połowa 2019 roku

Dobry start w nowy sezon I ligi

Na początku września chłopcy z MKS Piaseczno 2006 rozegrali inaugurujący mecz w I lidze. Otwarcie sezonu okazało się być równie zacięte i owocne dla zespołu, jak końcówka poprzedniego. MKS Piaseczno pokonało Deltę Warszawa 3:1 nie tracąc kontroli nad przebiegiem spotkania. Przed drużyną jeszcze 13 meczów w walce o awans do Ekstraligi. Trzymamy mocno za Was kciuki!

Nie spoczywamy na laurach i intensywnie planujemy najbliższy sezon. Tym razem celem jest walka o Ekstraligę, w której występuje 8 najlepszych zespołów z województwa mazowieckiego. Planujemy też wzmocnić obecny zespół kolejnymi 3-4 zawodnikami. Myślę, że nasze szanse na występy w Ekstralidze są jak najbardziej realne” – mówi Mariusz Arak, trener drużyny MKS Piaseczno rocznik 2006.

Tide Software dla młodych sportowców

Firma Tide Software jest na rynku już ponad 10 lat. Od samego początku konsekwentnie realizuje swoją misję, stawiając na pierwszym miejscu ludzi. Odpowiedzialność społeczna i wsparcie lokalnych społeczności są dla firmy bardzo ważne. Właśnie dlatego, chętnie angażuje się zarówno w akcje charytatywne, jak również wspiera młode pokolenie sportowców. W 2013 roku Tide Software sponsorował zespół rajdowy Pawła Hankiewicza, który zdobył tytuł Mistrza Polski w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski 2013 w klasie HR. Rok później firma wsparła rzeczowo i pomogła w organizacji X memoriału im. Marcina Rowińskiego, podczas którego młodzi piłkarze walczyli o puchar przechodni. W 2019 roku Tide Software z przyjemnością wspiera młodzieżowe kluby sportowe: Jagiellonię Białystok i MKS Piaseczno .

 • Koncepcja firmy

  Strategia Tide Software oparta jest na doświadczeniach, organizacji i sposobie myślenia zgodnych z „drogą Toyoty”. Read More
 • Otoczenie biznesowe

  Nasza wieloletnia obecność na rynku pozwoliła nam na wypracowanie przyjaznych relacji z wieloma firmami. Read More
 • Oferty pracy

  Zdobyliśmy tytuł Solidnego Pracodawcy Roku 2015. Wejdź na stronę i zapoznaj się z ofertami pracy w naszej firmie. Read More
 • Aktualności prasowe

  Bierzemy udział w konferencjach, sponsorujemy zespół rajdowy, udostępniamy nowe usługi. Read More
 • O nas

  Stawiamy na innowacyjność oraz na ludzi, co daje nam określony rezultat biznesowy. Read More
 • Kontakt

  T: (22) 29 27 900 E: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Read More
 • 1