• WhatsApp Business API


  Nowe rozwiązanie do komunikacji mobilnej dla firm w naszej ofercie

  Dowiedz się więcej
 • 1

9 i 10 maja w Warszawie odbędzie się My Customer World Forum & Expo. To prawdopodobnie największe wydarzenie na temat obsługi klienta i zorganizowanej komunikacji w Polsce. Tide Software zaprasza na nie, jako ekspert i wystawca.

Wszystko o obsłudze klienta i komunikacji

Fundacja Polskie Forum Call Center organizuje My Customer World Forum & Expo, zainspirowana doświadczeniami klientów. Podczas wydarzenia odbędzie się ponad 45 wystąpień eksperckich, skoncentrowanych wokół obsługi klienta i komunikacji. Spotkać będzie można ponad 30 wystawców. Fundacja przewiduje, że 400 osób odwiedzi MCW, poszukując wiedzy i inspiracji.

Forum i Expo

My Customer World to dwa formaty: Forum czyli konferencja w najczystszej postaci - 100 % koncentracji na wiedzy oraz inspiracji, Expo czyli targi oraz towarzyszące im prezentacje i animowana strefa networkingowa.

Udział Tide Software w MCW

Tide Software będzie nie tylko wystawcą w strefie Expo, ale również ekspertem Forum. Jest to dla nas o tyle ważne wyróżnienie, że prelegentów wybiera spośród zgłoszeń rada programowa wydarzenia. Wygłosimy prelekcję dotyczącą zwiększenia "kontaktowalności" z klientem różnymi kanałami i wynikających z tego wyzwań, jak chociażby zarządzanie reputacją numeru telefonu. Podczas prelekcji przedstawimy wiele wskaźników, przydatnych do przeprowadzenia benchmarkingu.

Taniej dla klientów Tide Software

Do 6.go maja wszystkie osoby podające kod promocyjny od Tide Software, mają zagwarantowany bezpłatny wstęp na część wystawienniczą, gdzie również odbędą się ciekawe prelekcje. Zainteresowane osoby zachęcamy do kontaktu z opiekunem.

Do zobaczenia podczas prelekcji eksperckich i na scenie expo oraz na stoisku Tide Software 9 i 10 maja 2018 w Pin-Up Studio, ul. Nowogrodzka 84/86, Warszawa.

Więcej informacji: https://mycustomer.world

 • Koncepcja firmy

  Strategia Tide Software oparta jest na doświadczeniach, organizacji i sposobie myślenia zgodnych z „drogą Toyoty”. Read More
 • Otoczenie biznesowe

  Nasza wieloletnia obecność na rynku pozwoliła nam na wypracowanie przyjaznych relacji z wieloma firmami. Read More
 • Oferty pracy

  Zdobyliśmy tytuł Solidnego Pracodawcy Roku 2015. Wejdź na stronę i zapoznaj się z ofertami pracy w naszej firmie. Read More
 • Aktualności prasowe

  Bierzemy udział w konferencjach, sponsorujemy zespół rajdowy, udostępniamy nowe usługi. Read More
 • O nas

  Stawiamy na innowacyjność oraz na ludzi, co daje nam określony rezultat biznesowy. Read More
 • Kontakt

  T: (22) 29 27 900 E: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Read More
 • 1