• 1

W grudniu 2017 roku, programiści Tide Software mieli okazję uczestniczyć w „Kosmicznym warsztacie szkoleniowym” w Angular 5. Celem warsztatów było zapoznanie uczestników z kluczowymi elementami technologii Angular oraz z innymi nowoczesnymi narzędziami do developmentu wymagających aplikacji internetowych.

Plan warsztatów

Podczas trzydniowych warsztatów uczestnicy uczyli się praktycznego zastosowania najważniejszych elementów frameworka Angular. Do tego doszło poznawanie języka TypeScript, programowania reaktywnego zRxJS oraz testowanie aplikacji z biblioteką Jasmine.

Podczas warsztatu szkoleniowego

Misja wykonana

Warsztaty szkoleniowe były skupione na nowoczesnych technologiach frontendowych. Większość czasu została przeznaczona na realizację ćwiczeń szkoleniowych, dzięki którym uczestnicy mieli okazję zaimplementować własną aplikację do zarządzania flotą statków kosmicznych.

Trenerem szkolenia był Tomasz Borowski, frontend developer z 10 letnim doświadczeniem programistycznym, pracujący na co dzień przy implementacji złożonych aplikacji biznesowych w frameworku Angular.

Szkolenie zostało pozytywnie odebrane przez uczestników pod względem rozwoju kompetencji i już nie mogą doczekać się na kolejne.

 • Koncepcja firmy

  Strategia Tide Software oparta jest na doświadczeniach, organizacji i sposobie myślenia zgodnych z „drogą Toyoty”. Read More
 • Otoczenie biznesowe

  Nasza wieloletnia obecność na rynku pozwoliła nam na wypracowanie przyjaznych relacji z wieloma firmami. Read More
 • Oferty pracy

  Zdobyliśmy tytuł Solidnego Pracodawcy Roku 2015. Wejdź na stronę i zapoznaj się z ofertami pracy w naszej firmie. Read More
 • Aktualności prasowe

  Bierzemy udział w konferencjach, sponsorujemy zespół rajdowy, udostępniamy nowe usługi. Read More
 • O nas

  Stawiamy na innowacyjność oraz na ludzi, co daje nam określony rezultat biznesowy. Read More
 • Kontakt

  T: (22) 29 27 900 E: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Read More
 • 1