• 1

19 września w Warszawie odbędzie się spotkanie "Edukacja Klienta Zadłużonego" poświęcone zagadnieniom związanym z dobrymi praktykami w windykacji. Tide Software omówi wpływ narzędzi telekomunikacyjnych na relacje z klientem zadłużonym oraz ich oczekiwania względem windykatorów.

Edukacja i relacje

Prelegenci Tide Software pokażą jakie są trendy na rynku windykacyjnym i call center, które trzeba spełnić by być dobrze postrzeganym przez dłużnika i łatwiej do niego dotrzeć. Omówią też wymagania klientów zadłużonych względem procesów windykacyjnych. Pierwszym tematem będzie poruszany coraz częściej customer experience i wielokanałowość. Zdradzone zostaną sposoby na poprawę relacji z klientem i edukowanie go dzięki takim kanałom komunikacji jak: SMS, rozmowa telefoniczna z konsultantem, IVR, email, czy videochat.

Etyka w telewindykacji

Eksperci Tide Software odpowiedzą też na pytania związane z częstotliwością kontaktów telefonicznych, ramami czasowymi i przyjętymi standardami w innych krajach. Pokażą też sposoby na zwiększenie dodzwanialności do klienta opóźniającego płatność.

Zwiększenie jakości obsługi dzięki narzędziom telekomunikacyjnym

W wystąpieniu nie zabraknie również nowinek technologicznych, które pomagają zwiększyć empatię i doprowadzić do porozumienia z osobą zadłużoną, jak historia dłużnika, alertowanie trudnych rozmów telefonicznych.

Badanie satysfakcji klienta zadłużonego

Wystąpienie zamknie odpowiedź na pytanie czy badać satysfakcję windykowanej osoby i jakie ciekawe odpowiedzi padają wśród windykowanych osób w innych krajach.

Szczegóły i rejestracja na stronie organizatora – Practical Events

 • Koncepcja firmy

  Strategia Tide Software oparta jest na doświadczeniach, organizacji i sposobie myślenia zgodnych z „drogą Toyoty”. Read More
 • Otoczenie biznesowe

  Nasza wieloletnia obecność na rynku pozwoliła nam na wypracowanie przyjaznych relacji z wieloma firmami. Read More
 • Oferty pracy

  Zdobyliśmy tytuł Solidnego Pracodawcy Roku 2015. Wejdź na stronę i zapoznaj się z ofertami pracy w naszej firmie. Read More
 • Aktualności prasowe

  Bierzemy udział w konferencjach, sponsorujemy zespół rajdowy, udostępniamy nowe usługi. Read More
 • O nas

  Stawiamy na innowacyjność oraz na ludzi, co daje nam określony rezultat biznesowy. Read More
 • Kontakt

  T: (22) 29 27 900 E: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Read More
 • 1