• 1

27-28 kwietnia odbędzie się konferencja poświęcona problemom zarządzania należnościami w instytucjach działających w sektorze Business to Consumer, April Consumer Credit Days (ACCD).

Partnerstwo Tide Software

Tide Software wspiera ACCD od jej pierwszej edycji. W tym roku nie zawiedziemy uczestników i zgodnie z tradycją zadbamy o atrakcyjne nagrody rzeczowe dla uczestników wydarzenia. Konferencja odbędzie się w Serocku i z pewnością przyciągnie ponad 200 uczestników. Dbają o to organizatorzy spotkania, zapraszając uczestników poprzez usługi telekomunikacyjne Tide Software.

Krótka fotorelacja z zeszłorocznej konferencji:

Program

O czym będzie mowa? Zostanie omówiona aktualna sytuacja i perspektywy rynku Consumer Credit, jak i rynek konsumencki w Niemczech, możliwe praktyczne aspekty stosowania PSD2, modele zachowań konsumentów z długami oraz przyszłość Biur Informacji Gospodarczej.

Nie zabraknie komentarzy najnowszych zmian w prawie i planowanych nowelizacji.

Tide Software podczas konferencji będzie prezentował usługi telekomunikacyjne drastycznie zwiększające docieralność do klientów. Zdajemy sobie sprawę, iż wyzwaniem dla firm windykacyjnych i instytucji finansowych jest również przetwarzanie danych osobowych zgodnie z wymogami KNF, czy Parlamentu Europejskiego.

Networking

Konferencja przyciąga osoby z różnych krajów i daje wiele możliwości swobodnej wymiany opinii. Przez 2 dni uczestnicy mogą nie tylko wysłuchać prelekcji, ale i debat. Zapraszamy w imieniu Tide Software, jak Polskiego Związku Zarządzania Wierzytelnościami i Związku Firm pożyczkowych. Więcej na stronie organizatora, firmy Zoomevents.

 • Koncepcja firmy

  Strategia Tide Software oparta jest na doświadczeniach, organizacji i sposobie myślenia zgodnych z „drogą Toyoty”. Read More
 • Otoczenie biznesowe

  Nasza wieloletnia obecność na rynku pozwoliła nam na wypracowanie przyjaznych relacji z wieloma firmami. Read More
 • Oferty pracy

  Zdobyliśmy tytuł Solidnego Pracodawcy Roku 2015. Wejdź na stronę i zapoznaj się z ofertami pracy w naszej firmie. Read More
 • Aktualności prasowe

  Bierzemy udział w konferencjach, sponsorujemy zespół rajdowy, udostępniamy nowe usługi. Read More
 • O nas

  Stawiamy na innowacyjność oraz na ludzi, co daje nam określony rezultat biznesowy. Read More
 • Kontakt

  T: (22) 29 27 900 E: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Read More
 • 1