• 1

15-16 marca w Warszawie odbędzie się konferencja poświęcona masowej windykacji. Praktycy z czołowych firm, w tym z Tide Software, podzielą się swoją wiedzą m.in. w zakresie prewindykacji, komunikacji z dłużnikiem, monitoringu należności i motywacji pracowników.

Ciekawa tematyka

Prelekcje poprowadzą przedstawiciele banków, firm windykacyjnych, szkoleniowych i komornicy. Tematy wystąpień dotyczą skutecznych kanałów kontaktu z klientem, inteligentnego monitoringu należności, zarządzania zespołem windykacyjnym, trendów 2017 w windykacji, weryfikacji pracy firmy zewnętrznej, KPIs dla centrum windykacyjnego, wykorzystania elementów grywalizacji w telewindykacji, efektywnych procesów windykacji i ochrony danych osobowych, zmiany ustawy o komornikach w kontekście wierzytelności masowych.

Doskonała atmosfera

Konferencja odbywa się w gronie około 50 osób, a uczestnicy siedzą przy okrągłych stołach warsztatowych, wymieniając spostrzeżenia. Ta specyficzna formuła pozwala na zrzeszanie i aktywizowanie ze sobą szeregu osób, które w rzeczywistym świecie mogą się nigdy nie spotkać. Wysoką jakość prelekcji i świetną organizację potwierdzają zebrane opinie o poprzedniej edycji:

 • „Prelegenci potrafią przekazywać wiedzę, więc warto…”;
 • „Bardzo dobrze zorganizowana konferencja, niezwykle komfortowa formuła kontaktu podczas wykładów. Merytorycznie i z pomysłem.”;
 • „Wysoko oceniam doświadczenie i wiedzę prelegentów. Informacje pozyskane w czasie szkolenia zapewne wykorzystam w codziennej pracy…”.

Formę wydarzenia dobrze prezentuje film z ostatniego wydarzenia zorganizowanego przez Practical Events i Tide Software: „Zarządzanie relacjami z klientami opóźniającymi płatność”.

Wystąpienie Tide Software

15 marca prelegenci Tide Software otworzą konferencję „Masowa Windykacja” wystąpieniem na temat efektywnych procesów windykacji w kontekście ochrony danych osobowych. Omówione zostaną wytyczne i wymogi GIODO, KNF, URE, UKE, UOKiK. Prelekcja odpowie na pytania: jak efektywnie, ale bezpiecznie przetwarzać powierzone oraz własne dane i w jaki sposób podwyższyć jakość kontaktu telefonicznego. Przedstawione zostaną udogodnienia dla dłużnika, m.in. płatność ad hoc.

Rejestracja do 17 lutego taniej

Tide Software zaprasza do udziału w 2dniowej konferencji i wieczornym spotkaniu integracyjnym. Do 17 lutego obowiązuje zniżka.

Szczegóły i rejestracja na stronie organizatora – Practical Events

 • Koncepcja firmy

  Strategia Tide Software oparta jest na doświadczeniach, organizacji i sposobie myślenia zgodnych z „drogą Toyoty”. Read More
 • Otoczenie biznesowe

  Nasza wieloletnia obecność na rynku pozwoliła nam na wypracowanie przyjaznych relacji z wieloma firmami. Read More
 • Oferty pracy

  Zdobyliśmy tytuł Solidnego Pracodawcy Roku 2015. Wejdź na stronę i zapoznaj się z ofertami pracy w naszej firmie. Read More
 • Aktualności prasowe

  Bierzemy udział w konferencjach, sponsorujemy zespół rajdowy, udostępniamy nowe usługi. Read More
 • O nas

  Stawiamy na innowacyjność oraz na ludzi, co daje nam określony rezultat biznesowy. Read More
 • Kontakt

  T: (22) 29 27 900 E: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Read More
 • 1