• 1

3-4 listopada 2016 roku odbyła się kolejna edycja November Credit & Collection Days, która w tym roku przyciągnęła przeszło 260 uczestników. Tide Software, jak co roku, był Srebrnym Partnerem wydarzenia.

Uczestnicy i tematyka

Konferencja NCCD kierowana jest do przedstawicieli branży windykacyjnej, bankowej, firm produkcyjnych, IT, doradczych, wywiadowni gospodarczych oraz przedstawicieli BIGów. Dwudniowa konferencja objęła aż trzy panele tematyczne: perspektywy makroekonomiczne, zarządzanie kapitałem obrotowym, kluczowe drivery w nowoczesnym zarządzaniu należnościami oraz aspekty prawne w zarządzaniu należnościami. Jak co roku, wydarzenie było też świetną okazją do networkingu i wymiany doświadczeń zawodowych.

Debaty

Wzorem poprzednich edycji nie zabrakło debat ekspertów o międzynarodowym zarządzaniu wierzytelnościami oraz o zarządzaniu ryzykiem kredytowym. Liczne komentarze w zakresie legislacyjnym uzupełniła debata prawników reprezentujących m.in. Związek Banków Polskich i Radę Komorniczą w Warszawie.

Rozmowy

Przedstawiciele Tide Software omawiali z uczestnikami konferencji korzyści płynące z kompleksowej komunikacji, która zastosowana w celach windykacyjnych daje wiele korzyści. Zdradzali, w jaki sposób zwiększyć kontaktowalność z dłużnikiem nawet o 25% dzięki komunikacji różnymi kanałami (SMS, VMS, email), rotacji numeracją i predyktywnemu dialerowi.

Nagrody od Tide Software

Tradycją już stało się sponsorowanie atrakcyjnych nagród dla uczestników konferencji. Tym razem podczas loterii Tide Software rozdał wysokiej klasy rzutnik multimedialny do projekcji 2 i 3D (świetnie sprawdzający się jako kino domowe), drukarkę fotografii i wielofunkcyjne urządzenie biurowe marki EPSON.

Zwycięzcy otrzymali również vouchery na usługi Tide, by móc sprawdzić jak skuteczniej windykować i kontaktować się z klientami dzięki zaawansowanym usługom telekomunikacyjnym.

 • Koncepcja firmy

  Strategia Tide Software oparta jest na doświadczeniach, organizacji i sposobie myślenia zgodnych z „drogą Toyoty”. Read More
 • Otoczenie biznesowe

  Nasza wieloletnia obecność na rynku pozwoliła nam na wypracowanie przyjaznych relacji z wieloma firmami. Read More
 • Oferty pracy

  Zdobyliśmy tytuł Solidnego Pracodawcy Roku 2015. Wejdź na stronę i zapoznaj się z ofertami pracy w naszej firmie. Read More
 • Aktualności prasowe

  Bierzemy udział w konferencjach, sponsorujemy zespół rajdowy, udostępniamy nowe usługi. Read More
 • O nas

  Stawiamy na innowacyjność oraz na ludzi, co daje nam określony rezultat biznesowy. Read More
 • Kontakt

  T: (22) 29 27 900 E: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Read More
 • 1