• WhatsApp Business API


  Nowe rozwiązanie do komunikacji mobilnej dla firm w naszej ofercie

  Dowiedz się więcej
 • 1

W połowie października na Autodrom Słomczyn odbyły się widowiskowe finałowe rundy zawodów Rallycross, kończące sezon 2016. Sponsorowany przez Tide Software Paweł Hankiewicz, po świetnej i wyrównanej walce, zdobył tytuł Wicemistrza Polski.

Świetny sezon dla Pawła Hankiewicza

Sezon 2016 stał się przełomowym. Nowo podpisana umowa promotorska z Polskim Związkiem Motorowym umożliwiła Pawłowi Hankiewiczowi powrót Mistrzostw Polski Rallycross. Rywalizacja o tytuł Mistrza Polski odbywała się w VII rundach, podczas których kierowcy zbierali punkty do klasyfikacji ogólnej na torach w Polsce oraz w Niemczech, na Litwie i w Czechach.

Tabela klasyfikacji SuperCars PRX - Mistrzostwa Polski Rallycross 2016

Źródło: www.rallycrosscup.pl

Finał SuperCars PRX Mistrzostw Polski Rallycross w Słomczynie

15 i 16 października liczne grono kibiców dopingowało w Słomczynie swoich faworytów i ekscytowało się rywalizacją w ostatniej rundzie.

Podczas ostatniego etapu rywalizacji przytrafiły się problemy z samochodem Pawła Hankiewicza, a dokładniej ze skrzynią biegów. W samym finale kierowca zmagał się z wypadającymi biegami, jednak to nie przeszkodziło Pawłowi w zdobyciu tytułu Wicemistrza Polski Rallycross. Wyścig ukończył na jednym biegu.

Źródło: www.autoklub.pl

CSR w Tide Software

Tide Software sponsoruje obecnego Wicemistrza Polski w Rallycrossie Pawła Hankiewicza w ramach realizacji przyjętej polityki odpowiedzialności społecznej, wspierając lokalną społeczność. Prowadzenie odpowiedzialnego biznesu jest częścią strategii firmy, uwzględniającej interesy społeczne w prowadzonej działalności gospodarczej.

 • Koncepcja firmy

  Strategia Tide Software oparta jest na doświadczeniach, organizacji i sposobie myślenia zgodnych z „drogą Toyoty”. Read More
 • Otoczenie biznesowe

  Nasza wieloletnia obecność na rynku pozwoliła nam na wypracowanie przyjaznych relacji z wieloma firmami. Read More
 • Oferty pracy

  Zdobyliśmy tytuł Solidnego Pracodawcy Roku 2015. Wejdź na stronę i zapoznaj się z ofertami pracy w naszej firmie. Read More
 • Aktualności prasowe

  Bierzemy udział w konferencjach, sponsorujemy zespół rajdowy, udostępniamy nowe usługi. Read More
 • O nas

  Stawiamy na innowacyjność oraz na ludzi, co daje nam określony rezultat biznesowy. Read More
 • Kontakt

  T: (22) 29 27 900 E: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Read More
 • 1