• WhatsApp Business API


  Nowe rozwiązanie do komunikacji mobilnej dla firm w naszej ofercie

  Dowiedz się więcej
 • 1

Już 19 października w Warszawie rusza dwudniowa konferencja poświęcona prewindykacji, skip tracing i obsłudze klienta B2B i B2C. Podczas wydarzenia Tide Software przestawi możliwości zwiększenia kontaktowalności z klientem opóźniającym płatność.

Praktycy dzielą się wiedzą

W dniach 19-20 października w centrum szkoleniowym Adgar Ochota w Warszawie odbędzie się dwudniowa konferencja "Zarządzanie relacjami z klientami opóźniającymi płatności", która zrzeszy osoby z różnych branż, borykających się na co dzień z klientami nie płacącymi w terminie. Prelegenci będą reprezentować banki, firmy windykacyjne, szkoleniowe, zarządzające ryzykiem finansowym, a nawet prywatną opiekę medyczną i branżę telekomunikacyjną. Osoby te podzielą się wiedzą na temat podstaw prawnych, narzędzi informatycznych, obserwowanych trendów i dobrych praktyk w zakresie pre i windykacji, skip tracingu i obsłudze klienta opóźniającego płatność.

Tide Software podpowie, jak dotrzeć do dłużnika

Podczas 9 prelekcji, swoją wiedzą podzieli się również Tide Software, omawiając dobór form i narzędzi komunikacji w zależności od zamierzonego celu, zautomatyzowane i tanie procesy komunikacyjne oraz sposoby podniesienia dodzwanialności. Wystąpieniu Tide Software wartości doda zdobyte doświadczenie w różnych branżach i znajomość zróżnicowanych narzędzi telekomunikacyjnych.

Zobacz też: Infografika: 7 trików zwiększających szansę dodzwonienia się do klienta

Miła atmosfera i ciekawe dyskusje

Spotkania organizowane przez Practical Events cieszą się dużym uznaniem, gdyż sprzyjają nawiązywaniu relacji biznesowych i wymianie spostrzeżeń. I tym razem, organizatorzy pamiętali o pozostawieniu czasu na dyskusję i zadbaniu o interakcję w trakcie wystąpień prelegentów.

Zobacz też: KPI w windykacji - maj 2016

Tak było podczas poprzedniej konferencji:

Zachęcamy do udziału

Ciekawym punktem będzie z pewnością wystąpienie partnera merytorycznego, firmy konsultingowej Gekko Collections, w temacie tworzenia procesów skip tracingu i poprawy kontaktowalności. Tide Software, jako sponsor wydarzenia, zachęca do rejestracji na stronie organizatora.

 • Koncepcja firmy

  Strategia Tide Software oparta jest na doświadczeniach, organizacji i sposobie myślenia zgodnych z „drogą Toyoty”. Read More
 • Otoczenie biznesowe

  Nasza wieloletnia obecność na rynku pozwoliła nam na wypracowanie przyjaznych relacji z wieloma firmami. Read More
 • Oferty pracy

  Zdobyliśmy tytuł Solidnego Pracodawcy Roku 2015. Wejdź na stronę i zapoznaj się z ofertami pracy w naszej firmie. Read More
 • Aktualności prasowe

  Bierzemy udział w konferencjach, sponsorujemy zespół rajdowy, udostępniamy nowe usługi. Read More
 • O nas

  Stawiamy na innowacyjność oraz na ludzi, co daje nam określony rezultat biznesowy. Read More
 • Kontakt

  T: (22) 29 27 900 E: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Read More
 • 1