• WhatsApp Business API


  Nowe rozwiązanie do komunikacji mobilnej dla firm w naszej ofercie

  Dowiedz się więcej
 • 1

Największe wydarzenie motoryzacyjne w Europie Środkowo-Wschodniej, Verva Street Racing 2016 już w najbliższą sobotę (17.09.). Podczas wyścigu Rallycross, Tide Software będzie reprezentował Mistrz Polski, Paweł Hankiewicz.

Tide Software na torze wyścigowym

To już 6. edycja tego festiwalu organizowanego przez Orlen. Połączył już 1500 sportowych i wyczynowych pojazdów oraz 400 tysięcy widzów. W tym roku, na błoniach PGE Narodowego spotkamy najlepszych polskich kierowców w swoich mocnych autach. Na specjalnie przygotowanym torze zobaczymy niesamowity wyścig Rallycross z udziałem Mistrza Polski, Pawła Hankiewicza w barwach Tide Software. Obejrzymy też pokazy drifterów, zagranicznej czołówki motocyklowych akrobatów z ekipy FMX RedBulla, wyścigi Radicale, Orlen Platinum Porsche Cup, samochody Jamesa Bonda i auta w służbie.

Wsiądź do rajdówki w barwach Tide Software

Wszystkich fanów motoryzacji zapraszamy na spotkanie z Pawłem Hankiewiczem. Mistrz Polski Rallycross będzie prezentował swoją stajnię w PIT PARTY od godziny 13:00 do 20:00. Goście Tide Software będą mogli wsiąść do auta wyścigowego Pawła Hankiewicza, posłuchać warkotu silnika, zajrzeć pod maskę samochodową i zadać nieskończoną listę pytań naszemu rajdowcowi i jego ekipie.

Paweł Hankiewicz - zwycięzca biegu finałowego klasy SuperCars Vilkyciai 2016

Zdjęcie: Rajdowiec Paweł Hankiewicz - radość po zwycięskim biegu finałowym klasy SuperCars Vilkyciai 2016

Warto przyjść z dziećmi

Organizator przewidział moc atrakcji dla dzieci: auta z bajek, dmuchańce, trampoliny, strefę Xbox i naukę jazdy. Warto dodać, że główną gwiazdą będzie 12-letni Jasiek Borawski, który zaprezentuje swoje driftingowe umiejętności.

Co w duszy gra?

Warkot silników motocykli i aut to nie wszystko, co będzie można usłyszeć. Wydarzenie uświetnią koncerty Margaret, Afromental, Cleo i Kayah. W Tide Software nie żyjemy tylko telekomunikacją i pracą. Dajcie się też ponieść mocy 17 września na błoniach PGE Narodowy. Wstęp wolny.

 • Koncepcja firmy

  Strategia Tide Software oparta jest na doświadczeniach, organizacji i sposobie myślenia zgodnych z „drogą Toyoty”. Read More
 • Otoczenie biznesowe

  Nasza wieloletnia obecność na rynku pozwoliła nam na wypracowanie przyjaznych relacji z wieloma firmami. Read More
 • Oferty pracy

  Zdobyliśmy tytuł Solidnego Pracodawcy Roku 2015. Wejdź na stronę i zapoznaj się z ofertami pracy w naszej firmie. Read More
 • Aktualności prasowe

  Bierzemy udział w konferencjach, sponsorujemy zespół rajdowy, udostępniamy nowe usługi. Read More
 • O nas

  Stawiamy na innowacyjność oraz na ludzi, co daje nam określony rezultat biznesowy. Read More
 • Kontakt

  T: (22) 29 27 900 E: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Read More
 • 1